GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Strasznie boli mnie brzuch..

03.05.2008
19:25
smile
[1]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Strasznie boli mnie brzuch..

..i myślę w co sobie pograć na moim złomie. (Radeon 9550, 512RAM, Athlon 2200+).

Witam wszystkich,
od razu mówię, że nie jest zapalonym graczem, jedynie w co gram to Guitar Zero no i PES, i właśnie, jakie byście mi polecielili gry?

Teraz zabieram się do zagranie w obie częsci Max Payne'a i Mafię, bo jako jedyny na forum chyba w obie te gry nie grałem jeszcze. ;)

Uprzedzając wasze odpowiedzi: Grałem w Between good & evil i nie przypadła mi ta gra do gustu, co nie znaczy, że takich gier nie lubię, po prostu klimat był taki sobie.

Większość gier wojennych przeszedłem, więc wszekie CoD, MoH odpadają, no i pamiętajcie o moim miernym sprzęcie. :-)

Fajnie jakby ta gra miała ciekawy multiplayer, ale to tylko dodatek, bo dużo czasu i tak przy nim nie spędzę.

Więc z góry dziękuję za każdy post z jakąś grą.

Pozdrawiam!

03.05.2008
19:26
smile
[2]

jewbacca [ Junior ]

lepiej dymaj do lekarza zanim wyskoczy obcy !

03.05.2008
19:26
smile
[3]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

A w łeb byś nie chciał? ;>

03.05.2008
19:28
smile
[4]

jewbacca [ Junior ]

s1ntex => chyba jednak nic cię nie boli jak chcesz się pieścić;

graj w avp1 lub 2 pójdzie

03.05.2008
19:29
[5]

coolerek-89 [ aka Cooler ]

Ojj pomasować ? :P

Ale jakie gry cie interesują ? sportowe ? RTS ? FPS ? MORPG?

03.05.2008
19:29
[6]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

jew - avp1 to predator? Podziękuję ;>
coolerek: Wszystko, byleby to było grywalne i miało to coś. :)

03.05.2008
19:30
smile
[7]

pooh_5 [ Rawr ]

Z gier akcji to może Just Cause? Powinna ruszyć na "twoim złomie" :)

Z tych trochę starszych to moze byc Prince of Persia lub Jedi Outcast ( ze swietnym multi, nawet gra z botami daje rade )

03.05.2008
19:32
[8]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

PoP'a grałem, Jedi Outcast, kiedyś pogrywałem, chętnie sobie przypomnę! :)

03.05.2008
19:32
[9]

coolerek-89 [ aka Cooler ]

To coś ? Hmm. To może PoP wszystkie części , jakieś Jedi Academy, KOTOR, Fable (:P) ?

03.05.2008
19:35
[10]

Luridor [ Pretorianin ]

Teraz zabieram się do zagranie w obie częsci Max Payne'a i Mafię, bo jako jedyny na forum chyba w obie te gry nie grałem jeszcze. ;) ja też, więc jedyny nie jesteś :P
Od siebie proponuje Tonego Hawka american wasteland z extra klasyki. Właśnie go przechodzę i jest spoko. Luźna i wciągająca gierka.

03.05.2008
19:46
smile
[11]

Pawelinho [ Konsul ]

w NSa se popykaj

03.05.2008
19:56
smile
[12]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

'Strasznie boli mnie brzuch...'

jaaaaasneeee....

ktos tu poprostu czeka na dr Asie ;]

03.05.2008
19:56
[13]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Teraz zabieram się do zagranie w obie częsci Max Payne'a i Mafię, bo jako jedyny na forum chyba w obie te gry nie grałem jeszcze. ;)

Nie tylko Ty, nie grałem również w żaden z wymienionych tytułów.
Może seria Gothic? (części 1 i 2 z dodatkiem, trzecia odpada z Twoim sprzętem)

03.05.2008
20:34
[14]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Zagraj sobie w King Konga Jacksona. Fajnie sie strzela do dinozaurów.

04.05.2008
11:16
[15]

adrem [ Adrem-Man ]

W Fallouta.A jak nie to sie pobaw klockami :)

04.05.2008
11:18
smile
[16]

Kalino$ [ Konsul ]

Diablo 2

04.05.2008
11:18
smile
[17]

wornock [ Armin van Buuren ]

War Rock

04.05.2008
11:36
smile
[18]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

Jakikolwiek Counter-Strike

04.05.2008
11:38
[19]

Tomcio xD [ Konsul ]

Polecam Rome Total War

04.05.2008
11:45
[20]

ppaatt1 [ Trekker ]

Silent hill? :P
Heroes
Warcraft III
Diablo II
Commandos
GTA
War rock

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.