
s1ntex [ Generaďż˝ ]
Strasznie boli mnie brzuch..
..i myślę w co sobie pograć na moim złomie. (Radeon 9550, 512RAM, Athlon 2200+).
Witam wszystkich,
od razu mówię, że nie jest zapalonym graczem, jedynie w co gram to Guitar Zero no i PES, i właśnie, jakie byście mi polecielili gry?
Teraz zabieram się do zagranie w obie częsci Max Payne'a i Mafię, bo jako jedyny na forum chyba w obie te gry nie grałem jeszcze. ;)
Uprzedzając wasze odpowiedzi: Grałem w Between good & evil i nie przypadła mi ta gra do gustu, co nie znaczy, że takich gier nie lubię, po prostu klimat był taki sobie.
Większość gier wojennych przeszedłem, więc wszekie CoD, MoH odpadają, no i pamiętajcie o moim miernym sprzęcie. :-)
Fajnie jakby ta gra miała ciekawy multiplayer, ale to tylko dodatek, bo dużo czasu i tak przy nim nie spędzę.
Więc z góry dziękuję za każdy post z jakąś grą.
Pozdrawiam!

jewbacca [ Junior ]
lepiej dymaj do lekarza zanim wyskoczy obcy !

s1ntex [ Generaďż˝ ]
A w łeb byś nie chciał? ;>

jewbacca [ Junior ]
s1ntex => chyba jednak nic cię nie boli jak chcesz się pieścić;
graj w avp1 lub 2 pójdzie
coolerek-89 [ aka Cooler ]
Ojj pomasować ? :P
Ale jakie gry cie interesują ? sportowe ? RTS ? FPS ? MORPG?
s1ntex [ Generaďż˝ ]
jew - avp1 to predator? Podziękuję ;>
coolerek: Wszystko, byleby to było grywalne i miało to coś. :)

pooh_5 [ Rawr ]
Z gier akcji to może Just Cause? Powinna ruszyć na "twoim złomie" :)
Z tych trochę starszych to moze byc Prince of Persia lub Jedi Outcast ( ze swietnym multi, nawet gra z botami daje rade )
s1ntex [ Generaďż˝ ]
PoP'a grałem, Jedi Outcast, kiedyś pogrywałem, chętnie sobie przypomnę! :)
coolerek-89 [ aka Cooler ]
To coś ? Hmm. To może PoP wszystkie części , jakieś Jedi Academy, KOTOR, Fable (:P) ?
Luridor [ Pretorianin ]
Teraz zabieram się do zagranie w obie częsci Max Payne'a i Mafię, bo jako jedyny na forum chyba w obie te gry nie grałem jeszcze. ;) ja też, więc jedyny nie jesteś :P
Od siebie proponuje Tonego Hawka american wasteland z extra klasyki. Właśnie go przechodzę i jest spoko. Luźna i wciągająca gierka.

Pawelinho [ Konsul ]
w NSa se popykaj

Swink [ CrafterCJR-600FM ]
'Strasznie boli mnie brzuch...'
jaaaaasneeee....
ktos tu poprostu czeka na dr Asie ;]
mackof [ Reprezentuje poziom ]
Teraz zabieram się do zagranie w obie częsci Max Payne'a i Mafię, bo jako jedyny na forum chyba w obie te gry nie grałem jeszcze. ;)
Nie tylko Ty, nie grałem również w żaden z wymienionych tytułów.
Może seria Gothic? (części 1 i 2 z dodatkiem, trzecia odpada z Twoim sprzętem)
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Zagraj sobie w King Konga Jacksona. Fajnie sie strzela do dinozaurów.
adrem [ Adrem-Man ]
W Fallouta.A jak nie to sie pobaw klockami :)

Kalino$ [ Konsul ]
Diablo 2

wornock [ Armin van Buuren ]
War Rock

SemirGerkan [ Pretorianin ]
Jakikolwiek Counter-Strike
Tomcio xD [ Konsul ]
Polecam Rome Total War
ppaatt1 [ Trekker ]
Silent hill? :P
Heroes
Warcraft III
Diablo II
Commandos
GTA
War rock