
SemirGerkan [ Pretorianin ]
Assassin's Creed i problem z RAM
Witam. Zastanawiam się nad kupnem Assassin's Creeda.
Patrzyłem na czy mi pójdzie.
Wszystko mam "pass" oprócz RAMu. Mam 512 i od kilku tygodni zbieram na 2 GB.
Czy żeby mi działał to konieczne jest dokupienie kości, czy może na obecnej uda mi się odpalić grę?
DJ Pinata [ in rainbows ]
Sorry, noł pass.
Innymi słowy nie ma szans na odpalenie tej gry przy 512 ramu. Kup te 2 GB.
*_*Cypriani [ White Trash ]
Odpalic raczej odpalisz, ale przygotuj się na pokaz slajdów i 3-dniowe wczytywanie poziomów. Nawet przy 1024 jest cieniutko, więc radzę dozbierac i kupic 2GB.
SemirGerkan [ Pretorianin ]
Ehh, trudno. Za kilka dni od kolegi pożycze i sprawdze czy działa...
Jak to możliwe ze przy 512 odpalilem na full detalach SC: DA gdzie wymagane jest przynajmniej 1GB?

Palladin6 [ Konsul ]
Nie koniecznie - mój kumpel gra w Asasynka na pIV , GeForce 6600 i 512 ramu. Gra działa mu na średnich bez cieni i multipróbkowania ,w 800&600 . Poziom wczytuje mu się z 5 minut , ale gra działa 20 klatek na sekundę.
DJ Pinata [ in rainbows ]
Możliwe. Zdarzają się i takie przypadki, bo odpalić możesz sobie i na 128 MB RAMu, tyle, że z pokazem slajdów.
A w AC nie dość, że nie odpalisz, bo nie przejdzie testu, to jeśli stałby się cud, to wiesz, co byś widział :)
Palladin6 --> Ciekawe jak mu przeszło test :|
SemirGerkan [ Pretorianin ]
Może i by zadziałało 25-35 FPS na low detalach
Mój komp:
Intel Core 2 Duo 2.66 Ghz
512 RAM
Nvidia GeForce 7300GS
edit: oczywiście jakby przeszło test, chociaż jak był test W SC: DA to przeszedl i normalnie odpaliłem.
Palladin6 [ Konsul ]
Ano przeszło . U mnie haczyk był przy procku i też przeszło.
Palladin6 [ Konsul ]
SemirGerkan - powinno działać - jak nie możesz wytrzymać to, teraz ceny ramów spadły i 512 kosztuje ok 6 dych.
Ups sorki - zapomniałem o edycji postu.
SemirGerkan [ Pretorianin ]
Najwyżej pożycze i zobacze. Jak nie zadziała to bede zbierał.
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
2 g ramu kosztuje tera z 150zł. to dobra cena. myslalem, ze bedzie kosztowac więcej ale jest spoko
Punisher1 [ Centurion ]
ja jak mialem 512 ramu tomi szlo. Na najnizszych troche przycinalo ale dalo sie grac. Teraz mam 1,5GB i tez tnie. Jak masz dobry procesor to ci pojdzie