GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Assassin's Creed i problem z RAM

03.05.2008
18:12
smile
[1]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

Assassin's Creed i problem z RAM

Witam. Zastanawiam się nad kupnem Assassin's Creeda.
Patrzyłem na czy mi pójdzie.
Wszystko mam "pass" oprócz RAMu. Mam 512 i od kilku tygodni zbieram na 2 GB.
Czy żeby mi działał to konieczne jest dokupienie kości, czy może na obecnej uda mi się odpalić grę?

03.05.2008
18:13
[2]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Sorry, noł pass.
Innymi słowy nie ma szans na odpalenie tej gry przy 512 ramu. Kup te 2 GB.

03.05.2008
18:13
[3]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Odpalic raczej odpalisz, ale przygotuj się na pokaz slajdów i 3-dniowe wczytywanie poziomów. Nawet przy 1024 jest cieniutko, więc radzę dozbierac i kupic 2GB.

03.05.2008
18:15
[4]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

Ehh, trudno. Za kilka dni od kolegi pożycze i sprawdze czy działa...

Jak to możliwe ze przy 512 odpalilem na full detalach SC: DA gdzie wymagane jest przynajmniej 1GB?

03.05.2008
18:19
smile
[5]

Palladin6 [ Konsul ]

Nie koniecznie - mój kumpel gra w Asasynka na pIV , GeForce 6600 i 512 ramu. Gra działa mu na średnich bez cieni i multipróbkowania ,w 800&600 . Poziom wczytuje mu się z 5 minut , ale gra działa 20 klatek na sekundę.

03.05.2008
18:20
[6]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Możliwe. Zdarzają się i takie przypadki, bo odpalić możesz sobie i na 128 MB RAMu, tyle, że z pokazem slajdów.
A w AC nie dość, że nie odpalisz, bo nie przejdzie testu, to jeśli stałby się cud, to wiesz, co byś widział :)

Palladin6 --> Ciekawe jak mu przeszło test :|

03.05.2008
18:22
[7]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

Może i by zadziałało 25-35 FPS na low detalach

Mój komp:

Intel Core 2 Duo 2.66 Ghz
512 RAM
Nvidia GeForce 7300GS

edit: oczywiście jakby przeszło test, chociaż jak był test W SC: DA to przeszedl i normalnie odpaliłem.

03.05.2008
18:24
[8]

Palladin6 [ Konsul ]

Ano przeszło . U mnie haczyk był przy procku i też przeszło.

03.05.2008
18:25
[9]

Palladin6 [ Konsul ]

SemirGerkan - powinno działać - jak nie możesz wytrzymać to, teraz ceny ramów spadły i 512 kosztuje ok 6 dych.

Ups sorki - zapomniałem o edycji postu.

03.05.2008
18:29
[10]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

Najwyżej pożycze i zobacze. Jak nie zadziała to bede zbierał.

04.05.2008
21:12
[11]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

2 g ramu kosztuje tera z 150zł. to dobra cena. myslalem, ze bedzie kosztowac więcej ale jest spoko

06.05.2008
18:22
[12]

Punisher1 [ Centurion ]

ja jak mialem 512 ramu tomi szlo. Na najnizszych troche przycinalo ale dalo sie grac. Teraz mam 1,5GB i tez tnie. Jak masz dobry procesor to ci pojdzie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.