
Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]
Składamy życzenia zgadnijcie komu?
Dzisiaj swoje 63 urodziny obchodzi nasz kochany ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk
!!!STO LAT!!!

King Klick [ Pretorianin ]
To juz mniej niz wiecej...
siwy346 [ addicted to music ]
najlepszego nie długo będziemy płacić abonament za medium Ojca Rydzyka
Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
Najlepszego:)a tak na serio to
Kumavan [ Bad to the bone ]
King Klick ---> Niestety, to "mniej" będzie dużo bardziej szkodliwe, niż "więcej" u innych.

King Klick [ Pretorianin ]
Kumavan [ Level: 44 - Bad to the bone ]
King Klick ---> Niestety, to "mniej" będzie dużo bardziej szkodliwe, niż "więcej" u innych.
Masz racje, ale wiesz, nikt nie zna dnia ani godziny :)
Jedziemy do Gęstochowy [ Konsul ]
życzę mu rozumu i by wreszcie zmądrzał.
adrem [ Adrem-Man ]
Hura!Coraz starszy dziadu jest!
endrju771 [ Teleinformatyk ]
On chyba nie zmądrzeje... żadnych życzeń.

coolerek-89 [ aka Cooler ]
No jeszcze tylko parę lat, tylko parę krótkich lat...

SemirGerkan [ Pretorianin ]
God, bless you!!! Będe mógł mu zajumać maybacha :D

Kalino$ [ Konsul ]
Szczerzę to mi wisi i powiewa które urodziny obchodzi,ten człowiek jest mi całkiem obojętny,ale dobre wychowanie nakazuje mi powiedzieć "najlepszego"
Master BaraBaron [ Centurion ]
Wszystkiego najlepszego , zdrowia szczęscia - oczywiście te życzenia są od mojej babci

sepultura fan [ Centurion ]
Niech żyje Tadek. I jeszcze jeden i jeszcze raz!!!

Caine [ Książę Amberu ]
a premierowi, chamy nie złożyliście
20 IV

CRUX [ Konsul ]
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
litlat [ (A)//(E) ]
"BABCIU! STAWIAJ WÓDE! URODZINY OJCA DYREKTORA!"

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Życze Ojcze Dyrektorze jeszcze 100 lat poprawiania mi humoru.

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
To ja 3 słowa do Ojca Prowadzącego: 1, 2 , 3
blazerx [ ]
Jak w końcu zdechnie to większe tłumy będą na pogrzebie niż u jp2.

Mofis [ Dark Dragon ]
UUUUUUUUUUU!!

ON Line [ sHiFtY ]
A mowil w jakis programie ze bedzie zyl drugie tyle ^^ chyba.
Enc0re [ The Green Fairy ]
ON Line <--- bo to pewnie w jego telewizji bylo
Mrożon [ Pretorianin ]
Z całego serca: Wszystkiego Najgorszego, ojczulku...
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Ciekawe co dostał na urodzinki pewnie od kaczorów nowego dżambodżeda

mautrix [ Unstoppable ]
Burn in hell.

Selman [ Senator ]
sto lat sto lat