GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Składamy życzenia zgadnijcie komu?

03.05.2008
15:29
smile
[1]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

Składamy życzenia zgadnijcie komu?

Dzisiaj swoje 63 urodziny obchodzi nasz kochany ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk
!!!STO LAT!!!

03.05.2008
15:31
smile
[2]

King Klick [ Pretorianin ]

To juz mniej niz wiecej...

03.05.2008
15:31
[3]

siwy346 [ addicted to music ]

najlepszego nie długo będziemy płacić abonament za medium Ojca Rydzyka

03.05.2008
15:34
[4]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

Najlepszego:)a tak na serio to

spoiler start
zginiesz marnie jak gów*o sarnie:P
spoiler stop

03.05.2008
15:36
[5]

Kumavan [ Bad to the bone ]

King Klick ---> Niestety, to "mniej" będzie dużo bardziej szkodliwe, niż "więcej" u innych.

03.05.2008
15:37
smile
[6]

King Klick [ Pretorianin ]

Kumavan [ Level: 44 - Bad to the bone ]

King Klick ---> Niestety, to "mniej" będzie dużo bardziej szkodliwe, niż "więcej" u innych.


Masz racje, ale wiesz, nikt nie zna dnia ani godziny :)

03.05.2008
16:34
[7]

Jedziemy do Gęstochowy [ Konsul ]

życzę mu rozumu i by wreszcie zmądrzał.

03.05.2008
18:14
[8]

adrem [ Adrem-Man ]

Hura!Coraz starszy dziadu jest!

03.05.2008
18:17
[9]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

On chyba nie zmądrzeje... żadnych życzeń.

03.05.2008
18:24
smile
[10]

coolerek-89 [ aka Cooler ]

No jeszcze tylko parę lat, tylko parę krótkich lat...

03.05.2008
18:27
smile
[11]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

God, bless you!!! Będe mógł mu zajumać maybacha :D

03.05.2008
18:30
smile
[12]

Kalino$ [ Konsul ]

Szczerzę to mi wisi i powiewa które urodziny obchodzi,ten człowiek jest mi całkiem obojętny,ale dobre wychowanie nakazuje mi powiedzieć "najlepszego"

03.05.2008
19:07
[13]

Master BaraBaron [ Centurion ]

Wszystkiego najlepszego , zdrowia szczęscia - oczywiście te życzenia są od mojej babci

03.05.2008
19:23
smile
[14]

sepultura fan [ Centurion ]

Niech żyje Tadek. I jeszcze jeden i jeszcze raz!!!

03.05.2008
19:26
smile
[15]

Caine [ Książę Amberu ]

a premierowi, chamy nie złożyliście
20 IV

03.05.2008
19:35
smile
[16]

CRUX [ Konsul ]

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.05.2008
19:54
[17]

litlat [ (A)//(E) ]

"BABCIU! STAWIAJ WÓDE! URODZINY OJCA DYREKTORA!"

03.05.2008
20:37
smile
[18]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Życze Ojcze Dyrektorze jeszcze 100 lat poprawiania mi humoru.

03.05.2008
20:40
smile
[19]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

To ja 3 słowa do Ojca Prowadzącego: 1, 2 , 3

03.05.2008
20:43
[20]

blazerx [ ]

Jak w końcu zdechnie to większe tłumy będą na pogrzebie niż u jp2.

03.05.2008
20:43
smile
[21]

Mofis [ Dark Dragon ]

UUUUUUUUUUU!!

03.05.2008
21:05
smile
[22]

ON Line [ sHiFtY ]

A mowil w jakis programie ze bedzie zyl drugie tyle ^^ chyba.

03.05.2008
21:07
[23]

Enc0re [ The Green Fairy ]

ON Line <--- bo to pewnie w jego telewizji bylo

03.05.2008
22:02
[24]

Mrożon [ Pretorianin ]

Z całego serca: Wszystkiego Najgorszego, ojczulku...

03.05.2008
22:03
[25]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Ciekawe co dostał na urodzinki pewnie od kaczorów nowego dżambodżeda

04.05.2008
08:50
smile
[26]

mautrix [ Unstoppable ]

Burn in hell.

04.05.2008
09:05
smile
[27]

Selman [ Senator ]

sto lat sto lat

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.