
Halucyn89 [ Show Must Go On ]
Czy znacie kogoś osobiście z z Forum ?
j.w
Ja tylko znam użytkownika Bajuj, który malo sie udziela ale ma wysoki lvl :P
Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
ja znam ciebie z reala:)serio

Halucyn89 [ Show Must Go On ]
Deadly Chancellor---> To jakie mam inicjaly ?
I czy ja cie znam ?

martusi_a [ Celestial ]
Jak na prawdziwego no-life'a przystało, moje życie prywatne jest podporządkowane forum. Tutaj zawieram tymczasowe znajomości, przyjaźnie, a nawet romanse.
Aha - interesują mnie tylko ludzie z wysokim lvlem. Czy to znaczy, że jestem próżna?

Kompo [ Legend ]
Ja znam tylko dobrych wariatów.
sebastiusz [ Pretorianin ]
nikogo nie znam ale chętnie poznam
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
martusia nasza mała materialistka :D
siwy346 [ addicted to music ]
znam koleżankę z klasy która się nie dawno zarejestrowała ;p
Kumavan [ Bad to the bone ]
Niestety, znam... a raczej poznałem.
Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
Halucyn89 ----> co ty bredzisz to ja twój TATA!!!!!!!!!!!!Uczyć się biegiem!!!!!!!

Lolter [ African Herbman ]
Pewnie, że nie.
Danley [ slow but dangerous ]
Tak
Ziecik [ Konsul ]
Znam gościa który ma nick Osada P. i nie udziela się zbytnio.
Mofis [ Dark Dragon ]
Tak ale nie bede mowil kogo powiem jest ich 7:D
Fisz3k [ Pretorianin ]
Naturalnie ze Tak

s.bul [ Konsul ]
Nie i nie zaluje :P
s1ntex [ Generaďż˝ ]
Fisz3k / novi.. :)

Azerko [ bleee ]
ja nie :P

Paul12 [ Buja ]
Bardzo wielu, których znałem tylko jako nickowe ciągi literek, okazało się bardzo fajnymi i wartościowymi ludźmi w tak zwanym realu.
martusi_a [ Celestial ]
Buja --> ja Ciebie też! ;D
Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]
wiadomo... znam Lesza, Fieste88 (on ma bana niestety juz tera) i mam nadzieje ze w najblizszej przyszlosci poznam Adamka

simson_ [ Konsul ]
nie
Paul12 [ Buja ]
martusia - Maj gol-ove :***

Lilus [ Feline da Housecat ]
Hm, nie.
.:VeGo:. [ The Love is Back ]
znam

Mazio [ Mr Offtopic ]
Liluś miała się nie przyznawać, że się znamy ;)
Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
kolegę wyżej też znam z reala:)

legrooch [ MPO Squad Member ]
Połowę czubów z tego forum :)

Lilus [ Feline da Housecat ]
Maź ---> No i czemu powiedziałeś? A miało być tak tajemniczo :(

Mazio [ Mr Offtopic ]
mię? ja jestem antropomorficzną personifikacją
chciałem się pochwalić Liluś :)
Cing [ Wigry Suwałki ]
Twoją Starą.
Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
Mazio ---> Powinieneś mnie też widzieć,wyrózniałem się bardzo w tłumię(patrz.avatar)

Lilus [ Feline da Housecat ]
chciałem się pochwalić Liluś :)
Chciałam się pochwalić znajomością z Tobą przy bardziej spektakularnej okazji niż rozmowa na temat :P

martusi_a [ Celestial ]
Zaraz się zacznie licytacja, kto zna więcej fajniejszych osobistości.
/ale i tak wygrywa Lil, tylko się przyznać nie chce. ;)))/

Arxel [ Legend ]
Sporo osób... Wspaniali ludzie! Do rozmów - oczywiście o grach - jak i do kieliszka :D
wishram [ lets dance ]
tak, jestem ojcem dziesięciorga forumowiczów
kayler01 [ Generaďż˝ ]
martusi_a -> Jaka próżna dawaj na hot date :D

xanat0s [ Wind of Change ]
Arxel --> Szczególnie do kieliszka... Rzucę tylko hasła - rezerwacja, Atlantis, 3 osoby nie przyszły. Ciekawe kto i ciekawe dlaczego :P

Behemoth [ Kruk ]
Znam wielu. Głównie z mojej starej sieci. Wszyscy tutaj zaczynaliśmy, m.in. Subby, Kruk, ElvenArcher czy Ko.

Mazio [ Mr Offtopic ]
dobrze Liluś, drugi raz już Cię nie wkopię :)*
faktycznie - znam chyba jakiegoś Umarłego Kanclerza. Często pijamy z Bismarckiem i Napoleonem po partyjce golfa.
Arczens [ Legend ]
Kilku pijakow :)

Lilus [ Feline da Housecat ]
Martuś:
Zaraz się zacznie licytacja, kto zna więcej fajniejszych osobistości.
/ale i tak wygrywa Lil, tylko się przyznać nie chce. ;)))/
Dlatego, że Wrocław odwiedziłam? No ba :)
Mazio, nie wątpię ;)*
PatriciusG [ pink floyd ]
kogoś
Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
Dobrze,że ci się przypomniało:)teraz Stalina zaproszę na golfa:)

Arxel [ Legend ]
xanat0s -> Jeszcze o tym nie zapomniałeś? Cholera :D

olenkaha [ Konsul ]
tak, znam jedna osobe

xanat0s [ Wind of Change ]
Arxel --> Nigdy nie zapomnę, takich historii się nie zapomina :D

Arxel [ Legend ]
Powtórka za pół roku? :D
Nie no... tym razem mam nadzieję, że nie zabłądzimy i nie będziemy musieli sypiać u kogoś innego :-) Jeszcze raz podziekowania dla osoby, której nicka wciąż nie pamiętam za przenocowanie nas :D
irenicus [ Mareczek ]
Arxel --> a kopa w dupe bys nie chcial? :P jak chcecie to moge was i w tym roku przenocowac ;D :D:D nawet wieksza ekipa.... bo wtedy to spalismy u mojego kumpla nie u mnie :) ja mieskam w domciu wolnostojacym ^^

Sandro [ Wielosmyczasty ]
xanat0s - zaczepił nas tajemniczy nieznajomy vel Gospodarz. Znaleziono nas zapijaczonych w bodajże Borku Fałęckim :)
Mareczek - dobrze zapamiętałem nazwę dzielnicy? :D

Arxel [ Legend ]
No właśnie o Twoim kumplu mówie.. :P Z tego co pamiętam, to On ma konto tu.. Chyba :D Jakiś nick podawał.. :P
Jakbyśmy spali u Ciebie to jakbym mógl zapomnieć :D Jak można zapomnieć Mareczka! :-)
martusi_a [ Celestial ]
Phi, w tym roku w Atlantisie to rządzimy my, ja z Lil znaczy. ;P
irenicus [ Mareczek ]
Arxel --> a jak tam przygotowania do matury ^^
Myk caly polega na tym ze on tu nie ma konta ;D:D
Sandro --> zle :D Borek jest duuuuuzo gdzie indziej, na pewno bym zapamietal gdy bym byl w borku tego dnia... ;] zaraz... gdzie to my na was padlismy... opiszesz okolice i sytuacje bo nie pamietam? ale pewnie to bylo gdzies w okolicy rynku :)
Orlando --> bezwstydny kłamca... :P

Orl@ndo [ Blade Runner ]
Nikogo.

Kompo [ Legend ]
To było kwestią paru postów, by pojawił się znów wątek Atlantisu i przygód związanych z nieoficjalną częścią Pikniku, hehe. :)

Sandro [ Wielosmyczasty ]
Mareczek - spotkaliśmy się gdzieś koło Barbakanu, a potem wynieśliśmy się daleeeko od rynku. To w jakiej w końcu dzielnicy nocowaliśmy? :)
martusi_a [ Celestial ]
Tyle czasu minęło, a filmy jeszcze nieposkładane? :D
irenicus [ Mareczek ]
Dzielnica Podgórze, osiedle Na Kozłówce ul. <cenzura> --- Tanie dziwki :)
No to Barbakan jest kolo rynku :) borek to... delikatnie mowiac 40 minut z rynku :) i zupelnie nie w ta strone gdzie pojechalismy ^^
Arxel [ Legend ]
irenicus - makabrycznie :D Tyle powiem :D
Hm.. To była ktoraś z odnóg z rynku... :P Wszystkie wyglądają tak samo więc niesposób dokładnie tego stwierdzić :P
Coś w tym roku dość szybko zaczynają się plany nadchodzącego pikniku :P

Kompo [ Legend ]
Arxel - > plany nadchodzącego pikniku zaczęto snuć chwilę po zakończeniu zeszłorocznego (a nawet czasami podczas jego trwania).
irenicus [ Mareczek ]
albo usiłując dojechac na miejsce jeszce przed piknikiem :)
metti94 [ Pretorianin ]
Niestety nikogo

legrooch [ MPO Squad Member ]
Orlando ==> Chociaż na Youtube masz powodzenie :)

Orl@ndo [ Blade Runner ]
Zabójca13 [ ICE ]
Tak

dudka [ Legend ]
jedną osobę
zawodowieckuba [ Konsul ]
j/w
ValkyreX [ Legend ]
Tak, jest kilka osób.

Masta5433 [ Pretorianin ]
znam jedną osobę i to całkiem dobrze
N|NJA [ Senator ]
Nikogo, gdyż jestem, jak wiadmo, tylko ciągiem impulsów elektrycznych, żyję w waszej podświadomości.
Backside [ Generaďż˝ ]
O dziwo, nikogo.
dj_janasek [ Cesarz ]
Znam akashis mój przyjaciel :)
adrem [ Adrem-Man ]
Tak.Soula,Smugglera i kilku innych ale juz nie pamietam kto to bo za bardzo sie upilem...
raper741 [ Legend ]
Nikogo.
Zuzizulu [ Pretorianin ]
ja znam usera NI i usera KOGO:)kolega wyżej widzę że też ich zna:)
DJ Pinata [ in rainbows ]
...no tak, ale to taki debil :)
Zuzizulu --> Ten ktoś, kogo znam :|

Zuzizulu [ Pretorianin ]
że kto niby?
Fett [ Avatar ]
Sporo osób by się znalazło. Pytanie tylko kto zna mnie? :P

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Nie znam ich nawet nieosobiście to co tu mówić o tym :P

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
Ja mialem okazje poznac zaledwie kilku :P
cotton_eye_joe, Paul12, Yo5h i Radzia
Swink [ CrafterCJR-600FM ]
kilka osób

Łyczek [ Legend ]
Znam.
Na pikniku w tym roku nie chcę poznać nikogo :P Przecież to banda zdegenerowanych ludzi.

Pl@ski [ Legend ]
Kogoś tam znam... ;)
Składam wniosek, by w tegorocznym pikniku osoby niegodne zaufania i niewiarygodne (Arxel, Sandro) nie uwzględniać przy rezerwacji w Atlantisie..
Jestem natomiast zdedcyfowanie za tym, by wstępnie zarezerwować miejsce dla Martusi i Lil... No i dla mnie oczywiście... :]

Mikami [ Konsul ]
Znam takiego śmiesznego kolesia. Jego nick to guru fenix. To on mi pokazał te żałosne forum. Może pamiętacie te jego śmieszne posty...
Selman [ Senator ]
jedną osobiście
m1a87z [ NDAKOTA ]
w sumie to ja też jedną osobe znam,
edit: ha! jeszcze 2 osoby sie znalazły :) razem 3 :)

doctore16 [ Konsul ]
ja cztery
Api15 [ dziwny człowiek... ]
Tylko jedną.

Arxel [ Legend ]
Pl@ski - Jeszcze Rojo! Żeby nie było, że tylko ja i Sandro mamy być wyrzutkami :D
Trzeba pociągnąć wszystkich na dno za sobą w końcu :D
MaciekJ [ Konsul ]
Ja tam tylko Buje, tzn Paula12 xP
Zlosnica_osw [ Chor��y ]
Api15 ^^
blazerx [ ]
Djpeja, bikero i ,,Ryder - razem tworzymy Fantastyczną Czwórkę
Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
Zaopatruję kilka osób z tego forum. Pod wpływem mojego towaru powstaja posty m.in Mazia.
huba-uba [ Konsul ]
Nie znam nikogo z tego forum.
mackof [ Reprezentuje poziom ]
Ciekawego Fryzjera - kolega z klasy :)
SULIK [ olewam zasady ]
martusi_a - ja ja ja... ja mam duzego... levela :D
moge byc ??? no no no prosze, prosze :P
Fett - ku Twemu zaskoczeniu jam Ci Cię znam :D
martusi_a [ Celestial ]
[92] :D no no, nawet blazerowi się zdarzy coś zabawnego powiedzieć czasem. :]
SULIK --> wielkość Twojego lvlu mi zaimponowała, myślę, że możemy się dogadać. ;D

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]
znam użytkownika tomazzi :D bo to mój brat :D
trukru [ Junior ]
znam kilka osób z pikniku

DuQ [ Konsul ]
100.
Nie.
Glob3r [ Tots units fem força ]
Znam jedną osobę, jednak nie udziela sie ona tutaj specjalnie :).
Janczes [ You'll never walk alone ]
1 osobe

xNaruto [ Konsul ]
2-3 osoby :)
ON Line [ sHiFtY ]
3 osoby :)

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Chyba porobie sobie kilka kont. Będe pisał sam do siebie na nowym nicku, że sie znamy.
Fett [ Avatar ]
Suliku... 8]
Początkowo miałem wypisać całą listę ksywek ludzi, których znam, albo poznałem na pikniku. Doszedłem jednak do wniosku, że jeszcze by ktoś wyskoczył z tekstem, że mnie nie kojarzy i byłaby siara :P
lhmjkojkm [ Rainbow Six ]
Znam jednego usera :)
nutkaaa [ Panna B. ]
Się poznało trochę osób ;)
Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
2 osoby, niestety
Lookash [ Senator ]
Na szczęście nie... ;>
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
1 osoba
siurekm [ Strogler ]
Nie znam żadnej osoby

boskijaro [ Legend ]
Nie, ale Pladrowacz (i kilka innych jego kont) to mój dobry kumpel xD
gromusek [ keep Your secrets ]
niestety nie :(
Tomcio xD [ Konsul ]
ja znam jedną osobę

miczek2008 [ Pretorianin ]
Nie
Narmo [ nikt ]
Kilka osób.

Sznapi [ Rashômon ]
Nikogo.

Kubcys [ Virtual Tuner ]
pare osob w tym jedna dosc znana lecz od czasu bana dosc malo sie udziela i grasuje pod nowym nickiem ;)
Fett [ Avatar ]
Kubcys - to przyszpanowałeś:P Ja osobiście Soula poznałem, przebijesz mnie ?
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Znam, dwie osoby.
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Ja rowniez 2 osoby znam :)
|LoW|Snajper [ Senator ]
Tak !

Volk [ Legend ]
Znam ze dwie osoby ale w tym roku wybieram sie na piknik wiec mam nadzieje, ze podreperuje ta statystyke.
Fett [ Avatar ]
Wszyscy cholera znają dwie osoby :P Wniosek taki, ze na forum nie może być więcej niż 3 osoby :P

Volk [ Legend ]
Fett to jest na tej zasadzie, ze znalem ich wczesniej i w pewnym momencie postanowli zalozyc konto na golu.

diablooo7 [ Centurion ]
Tak

Zielona Żabka [ Let's rock! ]
tylko użytkowników s3sony i turgonx

rpn [ ... ]
Jest parę osób:
<_Goral_> , ddza, Fett, Ze wsi, :.Ja:.dudi :)

halfmaniac [ Dr. Freeman ]
1 osoba
<_Goral_> [ Konsul ]
Rpn, Ddza :>

Arxel [ Legend ]
Hm.. Nie wiem co mi sie tak nagle przypomniało, ale gdzie podziewa się Misio-Jedi? Ostatni post ma 5 kwietnia 2008... A to kupa czasu... :-)

LooZ^ [ be free like a bird ]
martusi_a : Poklikash?
halski88 [ Senator ]
ja nie znam, czy to znaczy ze jestem groszy? :>
SULIK [ olewam zasady ]
LooZ^ - za malego masz... levela :P

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]
duuużoooooooooooo
Połowę czubów z tego forum :)