GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy znacie kogoś osobiście z z Forum ?

03.05.2008
15:06
smile
[1]

Halucyn89 [ Show Must Go On ]

Czy znacie kogoś osobiście z z Forum ?

j.w

Ja tylko znam użytkownika Bajuj, który malo sie udziela ale ma wysoki lvl :P

03.05.2008
15:08
[2]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

ja znam ciebie z reala:)serio

03.05.2008
15:12
smile
[3]

Halucyn89 [ Show Must Go On ]

Deadly Chancellor---> To jakie mam inicjaly ?
I czy ja cie znam ?

03.05.2008
15:13
smile
[4]

martusi_a [ Celestial ]

Jak na prawdziwego no-life'a przystało, moje życie prywatne jest podporządkowane forum. Tutaj zawieram tymczasowe znajomości, przyjaźnie, a nawet romanse.

Aha - interesują mnie tylko ludzie z wysokim lvlem. Czy to znaczy, że jestem próżna?

03.05.2008
15:13
smile
[5]

Kompo [ Legend ]

Ja znam tylko dobrych wariatów.

03.05.2008
15:14
[6]

sebastiusz [ Pretorianin ]

nikogo nie znam ale chętnie poznam

03.05.2008
15:14
[7]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

martusia nasza mała materialistka :D

03.05.2008
15:15
[8]

siwy346 [ addicted to music ]

znam koleżankę z klasy która się nie dawno zarejestrowała ;p

03.05.2008
15:15
[9]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Niestety, znam... a raczej poznałem.

03.05.2008
15:18
[10]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

Halucyn89 ----> co ty bredzisz to ja twój TATA!!!!!!!!!!!!Uczyć się biegiem!!!!!!!

03.05.2008
15:18
smile
[11]

Lolter [ African Herbman ]

Pewnie, że nie.

03.05.2008
15:18
[12]

Danley [ slow but dangerous ]

Tak

03.05.2008
15:20
[13]

Ziecik [ Konsul ]

Znam gościa który ma nick Osada P. i nie udziela się zbytnio.

03.05.2008
15:25
[14]

Mofis [ Dark Dragon ]

Tak ale nie bede mowil kogo powiem jest ich 7:D

03.05.2008
15:28
[15]

Fisz3k [ Pretorianin ]

Naturalnie ze Tak

03.05.2008
15:30
smile
[16]

s.bul [ Konsul ]

Nie i nie zaluje :P

03.05.2008
15:31
[17]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Fisz3k / novi.. :)

03.05.2008
15:32
smile
[18]

Azerko [ bleee ]

ja nie :P

03.05.2008
15:34
smile
[19]

Paul12 [ Buja ]

Bardzo wielu, których znałem tylko jako nickowe ciągi literek, okazało się bardzo fajnymi i wartościowymi ludźmi w tak zwanym realu.

03.05.2008
15:35
[20]

martusi_a [ Celestial ]

Buja --> ja Ciebie też! ;D

03.05.2008
15:35
[21]

Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]

wiadomo... znam Lesza, Fieste88 (on ma bana niestety juz tera) i mam nadzieje ze w najblizszej przyszlosci poznam Adamka

03.05.2008
15:36
smile
[22]

simson_ [ Konsul ]

nie

03.05.2008
15:41
[23]

Paul12 [ Buja ]

martusia - Maj gol-ove :***

03.05.2008
15:42
smile
[24]

Lilus [ Feline da Housecat ]

Hm, nie.

03.05.2008
15:44
[25]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

znam

03.05.2008
15:45
smile
[26]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Liluś miała się nie przyznawać, że się znamy ;)

03.05.2008
15:46
[27]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

kolegę wyżej też znam z reala:)

03.05.2008
15:47
smile
[28]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Połowę czubów z tego forum :)

03.05.2008
15:47
smile
[29]

Lilus [ Feline da Housecat ]

Maź ---> No i czemu powiedziałeś? A miało być tak tajemniczo :(

03.05.2008
15:48
smile
[30]

Mazio [ Mr Offtopic ]

mię? ja jestem antropomorficzną personifikacją

chciałem się pochwalić Liluś :)

03.05.2008
15:48
[31]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Twoją Starą.

03.05.2008
15:49
[32]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

Mazio ---> Powinieneś mnie też widzieć,wyrózniałem się bardzo w tłumię(patrz.avatar)

03.05.2008
15:51
smile
[33]

Lilus [ Feline da Housecat ]

chciałem się pochwalić Liluś :)
Chciałam się pochwalić znajomością z Tobą przy bardziej spektakularnej okazji niż rozmowa na temat :P

03.05.2008
15:51
smile
[34]

martusi_a [ Celestial ]

Zaraz się zacznie licytacja, kto zna więcej fajniejszych osobistości.

/ale i tak wygrywa Lil, tylko się przyznać nie chce. ;)))/

03.05.2008
15:52
smile
[35]

Arxel [ Legend ]

Sporo osób... Wspaniali ludzie! Do rozmów - oczywiście o grach - jak i do kieliszka :D

03.05.2008
15:53
[36]

wishram [ lets dance ]

tak, jestem ojcem dziesięciorga forumowiczów

03.05.2008
15:53
[37]

kayler01 [ Generaďż˝ ]

martusi_a -> Jaka próżna dawaj na hot date :D

03.05.2008
15:54
smile
[38]

xanat0s [ Wind of Change ]

Arxel --> Szczególnie do kieliszka... Rzucę tylko hasła - rezerwacja, Atlantis, 3 osoby nie przyszły. Ciekawe kto i ciekawe dlaczego :P

03.05.2008
15:55
smile
[39]

Behemoth [ Kruk ]

Znam wielu. Głównie z mojej starej sieci. Wszyscy tutaj zaczynaliśmy, m.in. Subby, Kruk, ElvenArcher czy Ko.

03.05.2008
15:56
smile
[40]

Mazio [ Mr Offtopic ]

dobrze Liluś, drugi raz już Cię nie wkopię :)*

faktycznie - znam chyba jakiegoś Umarłego Kanclerza. Często pijamy z Bismarckiem i Napoleonem po partyjce golfa.

03.05.2008
15:57
[41]

Arczens [ Legend ]

Kilku pijakow :)

03.05.2008
16:00
smile
[42]

Lilus [ Feline da Housecat ]

Martuś:
Zaraz się zacznie licytacja, kto zna więcej fajniejszych osobistości.
/ale i tak wygrywa Lil, tylko się przyznać nie chce. ;)))/

Dlatego, że Wrocław odwiedziłam? No ba :)

Mazio, nie wątpię ;)*

03.05.2008
16:01
[43]

PatriciusG [ pink floyd ]

kogoś

03.05.2008
16:01
[44]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]


Dobrze,że ci się przypomniało:)teraz Stalina zaproszę na golfa:)

03.05.2008
16:02
smile
[45]

Arxel [ Legend ]

xanat0s -> Jeszcze o tym nie zapomniałeś? Cholera :D

03.05.2008
16:03
smile
[46]

olenkaha [ Konsul ]

tak, znam jedna osobe

03.05.2008
16:05
smile
[47]

xanat0s [ Wind of Change ]

Arxel --> Nigdy nie zapomnę, takich historii się nie zapomina :D

03.05.2008
16:08
smile
[48]

Arxel [ Legend ]

Powtórka za pół roku? :D

Nie no... tym razem mam nadzieję, że nie zabłądzimy i nie będziemy musieli sypiać u kogoś innego :-) Jeszcze raz podziekowania dla osoby, której nicka wciąż nie pamiętam za przenocowanie nas :D

03.05.2008
16:15
[49]

irenicus [ Mareczek ]

Arxel --> a kopa w dupe bys nie chcial? :P jak chcecie to moge was i w tym roku przenocowac ;D :D:D nawet wieksza ekipa.... bo wtedy to spalismy u mojego kumpla nie u mnie :) ja mieskam w domciu wolnostojacym ^^

03.05.2008
16:16
smile
[50]

Sandro [ Wielosmyczasty ]

xanat0s - zaczepił nas tajemniczy nieznajomy vel Gospodarz. Znaleziono nas zapijaczonych w bodajże Borku Fałęckim :)

Mareczek - dobrze zapamiętałem nazwę dzielnicy? :D

03.05.2008
16:16
smile
[51]

Arxel [ Legend ]

No właśnie o Twoim kumplu mówie.. :P Z tego co pamiętam, to On ma konto tu.. Chyba :D Jakiś nick podawał.. :P
Jakbyśmy spali u Ciebie to jakbym mógl zapomnieć :D Jak można zapomnieć Mareczka! :-)

03.05.2008
16:16
[52]

martusi_a [ Celestial ]

Phi, w tym roku w Atlantisie to rządzimy my, ja z Lil znaczy. ;P

03.05.2008
16:18
[53]

irenicus [ Mareczek ]

Arxel --> a jak tam przygotowania do matury ^^
Myk caly polega na tym ze on tu nie ma konta ;D:D

Sandro --> zle :D Borek jest duuuuuzo gdzie indziej, na pewno bym zapamietal gdy bym byl w borku tego dnia... ;] zaraz... gdzie to my na was padlismy... opiszesz okolice i sytuacje bo nie pamietam? ale pewnie to bylo gdzies w okolicy rynku :)

Orlando --> bezwstydny kłamca... :P

03.05.2008
16:18
smile
[54]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Nikogo.

03.05.2008
16:23
smile
[55]

Kompo [ Legend ]

To było kwestią paru postów, by pojawił się znów wątek Atlantisu i przygód związanych z nieoficjalną częścią Pikniku, hehe. :)

03.05.2008
16:24
smile
[56]

Sandro [ Wielosmyczasty ]

Mareczek - spotkaliśmy się gdzieś koło Barbakanu, a potem wynieśliśmy się daleeeko od rynku. To w jakiej w końcu dzielnicy nocowaliśmy? :)

03.05.2008
16:25
[57]

martusi_a [ Celestial ]

Tyle czasu minęło, a filmy jeszcze nieposkładane? :D

03.05.2008
16:27
[58]

irenicus [ Mareczek ]

Dzielnica Podgórze, osiedle Na Kozłówce ul. <cenzura> --- Tanie dziwki :)
No to Barbakan jest kolo rynku :) borek to... delikatnie mowiac 40 minut z rynku :) i zupelnie nie w ta strone gdzie pojechalismy ^^

03.05.2008
16:27
[59]

Arxel [ Legend ]

irenicus - makabrycznie :D Tyle powiem :D
Hm.. To była ktoraś z odnóg z rynku... :P Wszystkie wyglądają tak samo więc niesposób dokładnie tego stwierdzić :P
Coś w tym roku dość szybko zaczynają się plany nadchodzącego pikniku :P

03.05.2008
16:28
smile
[60]

Kompo [ Legend ]

Arxel - > plany nadchodzącego pikniku zaczęto snuć chwilę po zakończeniu zeszłorocznego (a nawet czasami podczas jego trwania).

03.05.2008
16:30
[61]

irenicus [ Mareczek ]

albo usiłując dojechac na miejsce jeszce przed piknikiem :)

03.05.2008
16:33
[62]

metti94 [ Pretorianin ]

Niestety nikogo

03.05.2008
16:35
smile
[63]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Orlando ==> Chociaż na Youtube masz powodzenie :)

03.05.2008
16:38
smile
[64]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

03.05.2008
16:57
[65]

Zabójca13 [ ICE ]

Tak

03.05.2008
18:03
smile
[66]

dudka [ Legend ]

jedną osobę

03.05.2008
18:05
[67]

zawodowieckuba [ Konsul ]

j/w

03.05.2008
18:06
[68]

ValkyreX [ Legend ]

Tak, jest kilka osób.

03.05.2008
18:07
smile
[69]

Masta5433 [ Pretorianin ]

znam jedną osobę i to całkiem dobrze

03.05.2008
18:08
[70]

N|NJA [ Senator ]

Nikogo, gdyż jestem, jak wiadmo, tylko ciągiem impulsów elektrycznych, żyję w waszej podświadomości.

03.05.2008
18:09
[71]

Backside [ Generaďż˝ ]

O dziwo, nikogo.

03.05.2008
18:10
[72]

dj_janasek [ Cesarz ]

Znam akashis mój przyjaciel :)

03.05.2008
18:10
[73]

adrem [ Adrem-Man ]

Tak.Soula,Smugglera i kilku innych ale juz nie pamietam kto to bo za bardzo sie upilem...

03.05.2008
18:37
[74]

raper741 [ Legend ]

Nikogo.

03.05.2008
18:39
[75]

Zuzizulu [ Pretorianin ]

ja znam usera NI i usera KOGO:)kolega wyżej widzę że też ich zna:)

03.05.2008
18:41
[76]

DJ Pinata [ in rainbows ]

...no tak, ale to taki debil :)

Zuzizulu --> Ten ktoś, kogo znam :|

03.05.2008
18:42
smile
[77]

Zuzizulu [ Pretorianin ]

że kto niby?

03.05.2008
18:43
[78]

Fett [ Avatar ]

Sporo osób by się znalazło. Pytanie tylko kto zna mnie? :P

03.05.2008
18:45
smile
[79]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Nie znam ich nawet nieosobiście to co tu mówić o tym :P

03.05.2008
18:50
smile
[80]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Ja mialem okazje poznac zaledwie kilku :P

cotton_eye_joe, Paul12, Yo5h i Radzia

03.05.2008
18:52
[81]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

kilka osób

03.05.2008
18:58
smile
[82]

Łyczek [ Legend ]

Znam.

Na pikniku w tym roku nie chcę poznać nikogo :P Przecież to banda zdegenerowanych ludzi.

03.05.2008
19:01
smile
[83]

Pl@ski [ Legend ]

Kogoś tam znam... ;)

Składam wniosek, by w tegorocznym pikniku osoby niegodne zaufania i niewiarygodne (Arxel, Sandro) nie uwzględniać przy rezerwacji w Atlantisie..
Jestem natomiast zdedcyfowanie za tym, by wstępnie zarezerwować miejsce dla Martusi i Lil... No i dla mnie oczywiście... :]

03.05.2008
19:25
smile
[84]

Mikami [ Konsul ]

Znam takiego śmiesznego kolesia. Jego nick to guru fenix. To on mi pokazał te żałosne forum. Może pamiętacie te jego śmieszne posty...

03.05.2008
19:27
[85]

Selman [ Senator ]

jedną osobiście

03.05.2008
19:30
[86]

m1a87z [ NDAKOTA ]

w sumie to ja też jedną osobe znam,



edit: ha! jeszcze 2 osoby sie znalazły :) razem 3 :)

03.05.2008
19:30
smile
[87]

doctore16 [ Konsul ]

ja cztery

03.05.2008
19:31
[88]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Tylko jedną.

03.05.2008
19:33
smile
[89]

Arxel [ Legend ]

Pl@ski - Jeszcze Rojo! Żeby nie było, że tylko ja i Sandro mamy być wyrzutkami :D
Trzeba pociągnąć wszystkich na dno za sobą w końcu :D

03.05.2008
19:35
[90]

MaciekJ [ Konsul ]

Ja tam tylko Buje, tzn Paula12 xP

03.05.2008
19:46
[91]

Zlosnica_osw [ Chor��y ]

Api15 ^^

03.05.2008
19:57
[92]

blazerx [ ]

Djpeja, bikero i ,,Ryder - razem tworzymy Fantastyczną Czwórkę

03.05.2008
19:58
[93]

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]

Zaopatruję kilka osób z tego forum. Pod wpływem mojego towaru powstaja posty m.in Mazia.

03.05.2008
20:00
[94]

huba-uba [ Konsul ]

Nie znam nikogo z tego forum.

03.05.2008
20:03
[95]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Ciekawego Fryzjera - kolega z klasy :)

03.05.2008
20:05
[96]

SULIK [ olewam zasady ]

martusi_a - ja ja ja... ja mam duzego... levela :D
moge byc ??? no no no prosze, prosze :P

Fett - ku Twemu zaskoczeniu jam Ci Cię znam :D

03.05.2008
20:19
[97]

martusi_a [ Celestial ]

[92] :D no no, nawet blazerowi się zdarzy coś zabawnego powiedzieć czasem. :]

SULIK --> wielkość Twojego lvlu mi zaimponowała, myślę, że możemy się dogadać. ;D

03.05.2008
20:31
smile
[98]

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]

znam użytkownika tomazzi :D bo to mój brat :D

03.05.2008
20:33
[99]

trukru [ Junior ]

znam kilka osób z pikniku

03.05.2008
20:33
smile
[100]

DuQ [ Konsul ]

100.

Nie.

03.05.2008
20:38
[101]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Znam jedną osobę, jednak nie udziela sie ona tutaj specjalnie :).

03.05.2008
20:44
[102]

Janczes [ You'll never walk alone ]

1 osobe

03.05.2008
20:46
smile
[103]

xNaruto [ Konsul ]

2-3 osoby :)

03.05.2008
21:04
[104]

ON Line [ sHiFtY ]

3 osoby :)

03.05.2008
21:24
smile
[105]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Chyba porobie sobie kilka kont. Będe pisał sam do siebie na nowym nicku, że sie znamy.

03.05.2008
21:29
[106]

Fett [ Avatar ]

Suliku... 8]

Początkowo miałem wypisać całą listę ksywek ludzi, których znam, albo poznałem na pikniku. Doszedłem jednak do wniosku, że jeszcze by ktoś wyskoczył z tekstem, że mnie nie kojarzy i byłaby siara :P

03.05.2008
21:39
[107]

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]

Znam jednego usera :)

03.05.2008
21:39
[108]

nutkaaa [ Panna B. ]

Się poznało trochę osób ;)

03.05.2008
21:46
[109]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

2 osoby, niestety

03.05.2008
21:51
[110]

Lookash [ Senator ]

Na szczęście nie... ;>

03.05.2008
22:03
[111]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

1 osoba

03.05.2008
22:04
[112]

siurekm [ Strogler ]

Nie znam żadnej osoby

03.05.2008
22:08
smile
[113]

boskijaro [ Legend ]

Nie, ale Pladrowacz (i kilka innych jego kont) to mój dobry kumpel xD

03.05.2008
22:37
[114]

gromusek [ keep Your secrets ]

niestety nie :(

03.05.2008
22:38
[115]

Tomcio xD [ Konsul ]

ja znam jedną osobę

03.05.2008
22:41
smile
[116]

miczek2008 [ Pretorianin ]

Nie

03.05.2008
22:42
[117]

Narmo [ nikt ]

Kilka osób.

03.05.2008
23:10
smile
[118]

Sznapi [ Rashômon ]

Nikogo.

03.05.2008
23:13
smile
[119]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

pare osob w tym jedna dosc znana lecz od czasu bana dosc malo sie udziela i grasuje pod nowym nickiem ;)

03.05.2008
23:16
[120]

Fett [ Avatar ]

Kubcys - to przyszpanowałeś:P Ja osobiście Soula poznałem, przebijesz mnie ?

03.05.2008
23:23
[121]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Znam, dwie osoby.

03.05.2008
23:25
[122]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Ja rowniez 2 osoby znam :)

03.05.2008
23:27
[123]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Tak !

03.05.2008
23:41
smile
[124]

Volk [ Legend ]

Znam ze dwie osoby ale w tym roku wybieram sie na piknik wiec mam nadzieje, ze podreperuje ta statystyke.

03.05.2008
23:43
[125]

Fett [ Avatar ]

Wszyscy cholera znają dwie osoby :P Wniosek taki, ze na forum nie może być więcej niż 3 osoby :P

03.05.2008
23:44
smile
[126]

Volk [ Legend ]

Fett to jest na tej zasadzie, ze znalem ich wczesniej i w pewnym momencie postanowli zalozyc konto na golu.

03.05.2008
23:45
smile
[127]

diablooo7 [ Centurion ]

Tak

03.05.2008
23:47
smile
[128]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

tylko użytkowników s3sony i turgonx

04.05.2008
00:42
smile
[129]

rpn [ ... ]

Jest parę osób:

<_Goral_> , ddza, Fett, Ze wsi, :.Ja:.dudi :)

04.05.2008
00:43
smile
[130]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

1 osoba

04.05.2008
00:45
[131]

<_Goral_> [ Konsul ]

Rpn, Ddza :>

04.05.2008
00:51
smile
[132]

Arxel [ Legend ]

Hm.. Nie wiem co mi sie tak nagle przypomniało, ale gdzie podziewa się Misio-Jedi? Ostatni post ma 5 kwietnia 2008... A to kupa czasu... :-)

04.05.2008
01:02
smile
[133]

LooZ^ [ be free like a bird ]

martusi_a : Poklikash?

04.05.2008
01:05
[134]

halski88 [ Senator ]

ja nie znam, czy to znaczy ze jestem groszy? :>

04.05.2008
02:02
[135]

SULIK [ olewam zasady ]

LooZ^ - za malego masz... levela :P

04.05.2008
02:07
smile
[136]

EwUnIa_kR [ Queen of Chaos ]

duuużoooooooooooo
Połowę czubów z tego forum :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.