GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Siła sygnału - CP

03.05.2008
13:41
smile
[1]

Credenz [ Centurion ]

Siła sygnału - CP

Mam pytanie (do osób posiadających Cyfrowy Polsat): jaką macie jakość i siłę sygnału?? U mnie przedstawia sie to następująco:

Jakość - ok. 90 %
Siła sygnału - ok.50 %

Martwi mnie niski poziom siły sygnału... a jak to prezentuje sie u Was??

Pozdro ;P

03.05.2008
13:48
[2]

Vidos [ Legend ]

Z jakiego powodu martwi cię siła sygnału, masz zły odbiór programów ?

Z tego co pamiętam, to do prawidłowego funkcjonowania wystarczy już 10-12%, poniżej 9% Zaczynało zrywać sygnał.

03.05.2008
13:51
[3]

Credenz [ Centurion ]

w sumie nie wiem jaka powinna byc siła no ale skoro kilkanascie procent wystarczy do odbioru to chyba nie jest najgorzej u mnie...

a co do odbioru programów to dosc czesto są "skoki" obrazu albo chwilowe dosłownie polsekundowe zatrzymania czemu tak sie dzieje???

03.05.2008
13:57
[4]

Vidos [ Legend ]

Czy twoja antena jest ustawiona na jakieś okoliczne drzewa, bo może być tak, że przy większym wietrze traci siłę sygnału, ja miałem taką sytuację.

03.05.2008
13:59
smile
[5]

darek_dragon [ 42 ]

a co do odbioru programów to dosc czesto są "skoki" obrazu albo chwilowe dosłownie polsekundowe zatrzymania czemu tak sie dzieje???

Tak właśnie wygląda zły odbiór programów w przypadku telewizji cyfrowej :) Oznacza, że antena nie jest ustawiona idealnie albo jest za mała.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.