GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niekonwencjonalne użycie kontrolerów.

03.05.2008
13:38
[1]

PJanek [ Konsul ]

Niekonwencjonalne użycie kontrolerów.

Witam!
Poszukuje jakichś gier które wykorzystują kontrolery(mysz, klawiaturę, pad) w niekonwencjonalny sposób. Chodzi mi o coś w stylu Frets on Fire (trzymamy klawiaturę w podobny sposób jak gitarę).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.