GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Coca Cola Zero. Manifesty, działa wam strona?

03.05.2008
13:21
smile
[1]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Coca Cola Zero. Manifesty, działa wam strona?



Witam. Chciałem sobie obejrzeć wideo z tej strony bo od znajomej słyszałem, że fajna piosenka ale u siebie nic nie widze ani na Explorerze ani na FireFoxie...

Działa Wam ta strona? Widać filmiki do obejrzenia? Bo u mnie w miejscu filmów ( tam gdzie powinny być). Jest czarna dziura :)

03.05.2008
13:22
[2]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Pusto, nic nie widzę.

03.05.2008
13:23
[3]

Łyczek [ Legend ]

W Operze nic nie widać.

03.05.2008
13:23
[4]

martusi_a [ Celestial ]

Zero.

03.05.2008
13:23
[5]

adrem [ Adrem-Man ]

Nic

03.05.2008
13:29
[6]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Całkiem lipnie. No nic. Może ruszy wieczorem ;)

Dzięki za pomoc!

03.05.2008
15:45
smile
[7]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

u mnie działa,rzeczywiście fajna muza:)

03.05.2008
16:00
smile
[8]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Czego się spodziewałeś po Coca-Cola ZERO ? :) Mi też nie działa. ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.