
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Coca Cola Zero. Manifesty, działa wam strona?
Witam. Chciałem sobie obejrzeć wideo z tej strony bo od znajomej słyszałem, że fajna piosenka ale u siebie nic nie widze ani na Explorerze ani na FireFoxie...
Działa Wam ta strona? Widać filmiki do obejrzenia? Bo u mnie w miejscu filmów ( tam gdzie powinny być). Jest czarna dziura :)
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Pusto, nic nie widzę.
Łyczek [ Legend ]
W Operze nic nie widać.
martusi_a [ Celestial ]
Zero.
adrem [ Adrem-Man ]
Nic
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Całkiem lipnie. No nic. Może ruszy wieczorem ;)
Dzięki za pomoc!

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
u mnie działa,rzeczywiście fajna muza:)

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Czego się spodziewałeś po Coca-Cola ZERO ? :) Mi też nie działa. ;)