GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przedlozka , przejsciowka ?

03.05.2008
12:59
[1]

s.bul [ Konsul ]

Przedlozka , przejsciowka ?

Czy znajde gdzies przedlozke do takiego kabla ?


Chodzi mi o to aby wyjscie bylo takie same jak na zdjeciu





Przedlozka , przejsciowka ?  - s.bul
03.05.2008
12:59
[2]

s.bul [ Konsul ]

Albo moze jest gdzies taka przejsciowka ktora mi polaczyjeden kabel z takim konce i drugi kabel z takim samym koncem ?


Przedlozka , przejsciowka ?  - s.bul
03.05.2008
13:19
[3]

xywex [ mlask mlask! ]

03.05.2008
13:20
[4]

yeef [ Pretorianin ]

Szukaj na Allegro S-video




tu masz przedłużacz


i tu też :)

03.05.2008
13:23
[5]

Vegetan [ Senator ]

Możesz jaśniej? Ten pierwszy kabel to chyba chinch, więc z przedłużkami w elektrycznych sklepach nie będzie problemu. Drugi to bodajże S-video.

03.05.2008
13:26
[6]

yeef [ Pretorianin ]

Tak ten drugi to S-video a ten pierwszy to chinch, do tego S-video podałem linki :)


s.bul chodziło ci raczej o to żeby w kablu przedłużającym było wejście na wtyczkę czyli (gniazdo) i wyjście z wtyczką :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.