GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak przerobić plik na MPEG4,WMA??

03.05.2008
11:52
smile
[1]

Tiamat [ Konsul ]

Jak przerobić plik na MPEG4,WMA??

Chciałem sobie zgrać clip z youtube na komórkę samsunga D900i, który z tego co wiem obsługuje mpeg4,WMA. Plik zgrałem za pomocą vixy na pulpit kompa, ale po przegraniu na komórkę nie odtwarza się nic bo jest w innym formacie. Nie wiem za pomocą jakiego programu mogę przerobić dany plik na taki żeby odtwarzał mi w komórce, oczywiście nie samą muzykę, ale też i obraz.

03.05.2008
12:01
smile
[2]

kkazz [ Konsul ]

przerob na *.3gp :)

03.05.2008
12:11
[3]

Tiamat [ Konsul ]

3gp, takiego czegoś nie obsługuje mi kom.

03.05.2008
12:49
[4]

kkazz [ Konsul ]

sciagnij sobie program Total Video Converter i tam bedzie do wyboru MPEG4

03.05.2008
13:02
[5]

Tiamat [ Konsul ]

kkazz--dzięki za pomoc, jednak obsługuje 3gp, i już mam w komórce klip

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.