
Mofis [ Dark Dragon ]
Ktory lepszy:):D
Witam chcialem sie spytac ktory z tych procesorow jest waszym zdaniem lepszy
Intel Pentium Duo E2200 2.4 Ghz
Core 2 Duo E4500 2.2 Ghz
Intel Pentium Duo E2160 1.8 Ghz
Athlon 4400+ 2.3 GHz
Athlon 4800+ 2.4 Ghz
Athlon 6000+ 3.0 Ghz
Athlon 5200+ 2.7 Ghz
Pytanie moze troche dziwne ale moj kolega chce wymienic procesor i podal mi takie propozycje prosze ponumerowac od 1-7 wiecie o co chodzi z gory dzieki pozdro:)
al asaid [ Pretorianin ]
Moim zdaniem to wybierał bym procki Intela
Mofis [ Dark Dragon ]
ale powiedz numerojod najlepszego do najgorszego
al asaid [ Pretorianin ]
to zależy od Ciebie czy będziesz podkręcał procka czy nie...
Mofis [ Dark Dragon ]
chodzi mi ogolnie bierz wszystko pod uwage podkrecanie chlodzeni czy cos:D:D:D: ja sie tam nieznam:D
s.bul [ Konsul ]
core 2 duo rlz
al asaid [ Pretorianin ]
Według mnie z procesorów Intela to:
1. Core 2 Duo E4500 2.2 Ghz
2. Intel Pentium Duo E2200 2.4 Ghz
3. Intel Pentium Duo E2160 1.8 Ghz
z procków AMD to za bardzo nie pomoge ale Athlon 6000+ 3.0 Ghz chyba z nich wszystkich jest najlepszy
Mofis [ Dark Dragon ]
inne propozycje??
Mofis [ Dark Dragon ]
pizcie dziex al asaid za propozycje ale chcialbym wiecej:d
siwy346 [ addicted to music ]
Intel Pentium Duo E2200 2.4 Ghz w końcu dwu rdzeniowy
Mofis [ Dark Dragon ]
jest dostal BANA juhu!!

Adaśś [ Konsul ]
Co to ma być? Ciągle bezsensowne wątki tego samego autora?.... człowieku może to i forum, ale wątpie żeby ktoś chciał się bawić i Ci wymieniać najlepszego procka? po co ci to..
EDIT: mofis do cholery nie umiesz noobie EDYTOWAĆ odpowiedzi a nie ciągle piszesz następne, następne bezsensowne zdania nabijając sobie staty na tym forum... :///
Mofis [ Dark Dragon ]
Umiem dytowac..ale chyba tu o to chodzi zeby se punkty tak jakby nabijac alenie odrazu s
pam!!
!!!Killer!!! [ Centurion ]
1.Core 2 Duo E4500 2.2 Ghz
2.Intel Pentium Duo E2200 2.4 Ghz
3.Intel Pentium Duo E2160 1.8 Ghz
4.Athlon 6000+ 3.0 Ghz
5.Athlon 5200+ 2.7 Ghz
6.Athlon 4800+ 2.4 Ghz
7.Athlon 4400+ 2.3 GHz
Od najlepszego do najgorszego
Fisz3k [ Pretorianin ]
Wszystkie bym broł