
siurekm [ Strogler ]
Pytanie...Bardzo ważne!!!
Proszę czy moglibyście mi powiedzieć czy w Poznaniu są otwarte kina, szczególnie interesuje mnie Kinepolis Poznań.
american01 [ Legionista ]
Dzisiaj zapomnij.
Mortan [ ]
oczywiscie ze jest czynne.

siurekm [ Strogler ]
Ok dzięki, już wiem Kinepolis i multikino są otwarte