GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co jest dziś otwarte ?

03.05.2008
10:19
[1]

geniusia [ Centurion ]

Co jest dziś otwarte ?

Witam
Takie małe pytanko, czy Mc'Donaldy KF itp. są dziś otwarte ?

03.05.2008
10:27
[2]

Windows XP 16 [ Burnout Master ]

Nie.

Centralny jest otwarty :P hehe I cukiernia na rogu Współnej i Brata Alberta :P

03.05.2008
10:28
[3]

Azazell3 [ C.O.P ]

Multikino, Biedronka :>

03.05.2008
10:39
[4]

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]

CePeEn

03.05.2008
10:40
[5]

siwy346 [ addicted to music ]

Tylko stacje benzynowe i te sklepy w których sprzedają sami właściciele tych sklepów

03.05.2008
10:53
[6]

american01 [ Legionista ]

Tylko na dworcu są bary czynne.

03.05.2008
11:05
[7]

TAILEREKK [ Senator ]

we wrocku
biedronka - OFF
piekarnia - OFF
Żabki - 40% ON
CPN - ON
apteka - ON
TESCO - OFF
McDon - OFF

03.05.2008
11:22
smile
[8]

call of hajs [ Centurion ]

TESCO-Off
Delikatesy-On(dzięki nim zjadłem dziś śniadanie xD)

03.05.2008
11:50
[9]

abdul11 [ Legionista ]

tanksztele są otwarte można kupić świece do betoniarki
a w elektrowni wiadro sztrumu


Co jest dziś otwarte ? - abdul11
03.05.2008
11:57
smile
[10]

raper741 [ Legend ]

Spożywcze - ON

03.05.2008
12:03
[11]

ON Line [ sHiFtY ]

MC Donalds to nie wiem.. jak jest otwarty to raczej nie tak jak zwykle tylko do danej godziny, hmm moze do 14? Nie wiem Nie odwiedzam tak czesto tego miejsca^^

03.05.2008
12:05
smile
[12]

Mazio [ Mr Offtopic ]

generalnie w Szkocji dzisiaj otwarte jest wszystko
chociaż jak zwykle alkohol tylko do 22-giej...

03.05.2008
12:09
smile
[13]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

więc najlepiej zrobić zakupy wcześniej:)

03.05.2008
12:09
[14]

adrem [ Adrem-Man ]

GOL jest otwarty :)

03.05.2008
12:25
[15]

Adaśś [ Konsul ]

WC Miejskie, Biedronka , Stronka, Rasiczka, Żuczka ;DD....
a tak na

03.05.2008
12:33
[16]

d@mek [ Forget About Freeman ]

Only CPN:)

03.05.2008
12:38
smile
[17]

Zuzizulu [ Pretorianin ]

Dziura od tyłka moja jest otwarta,właśnie sram:)

03.05.2008
13:05
smile
[18]

barcio321 [ Konsul ]

oczy sa otwarte i uszy....hmm co tam jeszcze bylo...A, moj spozywczy zwany "pod reka"

03.05.2008
13:13
[19]

Fisz3k [ Pretorianin ]

Biedronka u mnie jest zamknieta, nie wiem jak u was, wiem tyle ze Monopolowy jest otwarty :)

03.05.2008
13:14
[20]

JerryzzZ^ [ E ]

Co jest dziś otwarte ?

U mnie piwo...

03.05.2008
13:15
smile
[21]

Brumak [ Chor��y ]

barcio321 o czym ty do cholery mówisz ? ;P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.