geniusia [ Centurion ]
Co jest dziś otwarte ?
Witam
Takie małe pytanko, czy Mc'Donaldy KF itp. są dziś otwarte ?
Windows XP 16 [ Burnout Master ]
Nie.
Centralny jest otwarty :P hehe I cukiernia na rogu Współnej i Brata Alberta :P
Azazell3 [ C.O.P ]
Multikino, Biedronka :>
Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
CePeEn
siwy346 [ addicted to music ]
Tylko stacje benzynowe i te sklepy w których sprzedają sami właściciele tych sklepów
american01 [ Legionista ]
Tylko na dworcu są bary czynne.
TAILEREKK [ Senator ]
we wrocku
biedronka - OFF
piekarnia - OFF
Żabki - 40% ON
CPN - ON
apteka - ON
TESCO - OFF
McDon - OFF

call of hajs [ Centurion ]
TESCO-Off
Delikatesy-On(dzięki nim zjadłem dziś śniadanie xD)
abdul11 [ Legionista ]
tanksztele są otwarte można kupić świece do betoniarki
a w elektrowni wiadro sztrumu

raper741 [ Legend ]
Spożywcze - ON
ON Line [ sHiFtY ]
MC Donalds to nie wiem.. jak jest otwarty to raczej nie tak jak zwykle tylko do danej godziny, hmm moze do 14? Nie wiem Nie odwiedzam tak czesto tego miejsca^^

Mazio [ Mr Offtopic ]
generalnie w Szkocji dzisiaj otwarte jest wszystko
chociaż jak zwykle alkohol tylko do 22-giej...

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
więc najlepiej zrobić zakupy wcześniej:)
adrem [ Adrem-Man ]
GOL jest otwarty :)
Adaśś [ Konsul ]
WC Miejskie, Biedronka , Stronka, Rasiczka, Żuczka ;DD....
a tak na
d@mek [ Forget About Freeman ]
Only CPN:)

Zuzizulu [ Pretorianin ]
Dziura od tyłka moja jest otwarta,właśnie sram:)

barcio321 [ Konsul ]
oczy sa otwarte i uszy....hmm co tam jeszcze bylo...A, moj spozywczy zwany "pod reka"
Fisz3k [ Pretorianin ]
Biedronka u mnie jest zamknieta, nie wiem jak u was, wiem tyle ze Monopolowy jest otwarty :)
JerryzzZ^ [ E ]
Co jest dziś otwarte ?
U mnie piwo...

Brumak [ Chor��y ]
barcio321 o czym ty do cholery mówisz ? ;P