GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy!!!!

03.05.2008
10:13
smile
[1]

Grim looter [ Pretorianin ]

Pomocy!!!!

Gram w Diablo II z dodatkiem.

jestem już w 2 akcie.ale mam problem:

przeszłem już misję z radamentem,odsłoniłem dwie następne,no i gdy skończyłem grać zapisałem grę i wyszłem do windows.

...no i dziś włączam grę,swoją postać a tu zadanie z radamentem od nowa do wykonania.chyba cos się żle zapisało myślę,i przechodzę ją od nowa.dobra zapisuje.Włączam grę od nowa a tu to samo tylko z komunikatem:nie mozna ukończyć tego zadania w tej grze,aby je ukończyć musisz wybrać nową grę.

co się stało?miał ktos podobny problem z tą grą???

proszę o pomoc.

03.05.2008
10:41
[2]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

przechodź od nowa. albo masz pirata. ja mam pirata i gram bez problemu. I przezyje bez battle.neta jakos.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.