
Grim looter [ Pretorianin ]
Pomocy!!!!
Gram w Diablo II z dodatkiem.
jestem już w 2 akcie.ale mam problem:
przeszłem już misję z radamentem,odsłoniłem dwie następne,no i gdy skończyłem grać zapisałem grę i wyszłem do windows.
...no i dziś włączam grę,swoją postać a tu zadanie z radamentem od nowa do wykonania.chyba cos się żle zapisało myślę,i przechodzę ją od nowa.dobra zapisuje.Włączam grę od nowa a tu to samo tylko z komunikatem:nie mozna ukończyć tego zadania w tej grze,aby je ukończyć musisz wybrać nową grę.
co się stało?miał ktos podobny problem z tą grą???
proszę o pomoc.
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
przechodź od nowa. albo masz pirata. ja mam pirata i gram bez problemu. I przezyje bez battle.neta jakos.