stary1970 [ Generaďż˝ ]
Czy są dzisiaj jakiekolwiek atrakcje w stolicy ?
Jest piękna pogoda,ptaszki ćwierkają a mi sięsiedzieć w domu nie chce.Czy są jakieś atrakcje/uroczystości związane z dzisiejszym 3-go Maja w stolicy ? Szukam w necie i nic nie znalazłem.
Filipeusz [ 25 = 13 ]
W mojej okolicy tak się złożyło, że dnia 2,3 i 4 maja są dni Stalowej Woli, więc jest co robić:)
QrczakJR [ capo di tutti capo ]
Jest piękna pogoda
eee? w stolicy jakiego panstwa jestes ? :)
Mofis [ Dark Dragon ]
nie wiem, ale zato w malym Trzemesznie byla wielka frajda przyjechala Grupa Operacyjna i Kora i najlepszy w europie zespol cyganski zapomnialem nazwyWarszawa-takie wielkie miasto stolica panstwa-nic(chyba)
Trzemeszno-male miasteczko w Wielkopolsce wystep slawnej grupy :D
Kokainowy Kot [ Chor��y ]
Największą atrakcją w stolicy jest organizowany przeze mnie mecz koszykówki :D
A na poważnie, jak nie masz co robić i nie masz daleko, zapraszam na boisko w parku Szczęśliwickim. Park jest niedaleko Blue City, a boisko jest przy sztucznym stoku narciarskim. Zaczynamy o 13, kończymy jak nam się znudzi ;)

abdul11 [ Legionista ]
nA STADIONIE 10-LECIA sprzedają GRANATY ZAPEWNE
W LOSACH można wygrać czołg PANZER V
POZDRO OD ALVARO-------------------->