GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy są dzisiaj jakiekolwiek atrakcje w stolicy ?

03.05.2008
10:02
[1]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Czy są dzisiaj jakiekolwiek atrakcje w stolicy ?

Jest piękna pogoda,ptaszki ćwierkają a mi sięsiedzieć w domu nie chce.Czy są jakieś atrakcje/uroczystości związane z dzisiejszym 3-go Maja w stolicy ? Szukam w necie i nic nie znalazłem.

03.05.2008
10:56
[2]

Filipeusz [ 25 = 13 ]

W mojej okolicy tak się złożyło, że dnia 2,3 i 4 maja są dni Stalowej Woli, więc jest co robić:)

03.05.2008
11:08
[3]

QrczakJR [ capo di tutti capo ]

Jest piękna pogoda

eee? w stolicy jakiego panstwa jestes ? :)

03.05.2008
11:23
[4]

Mofis [ Dark Dragon ]

nie wiem, ale zato w malym Trzemesznie byla wielka frajda przyjechala Grupa Operacyjna i Kora i najlepszy w europie zespol cyganski zapomnialem nazwyWarszawa-takie wielkie miasto stolica panstwa-nic(chyba)
Trzemeszno-male miasteczko w Wielkopolsce wystep slawnej grupy :D

03.05.2008
11:33
[5]

Kokainowy Kot [ Chor��y ]

Największą atrakcją w stolicy jest organizowany przeze mnie mecz koszykówki :D
A na poważnie, jak nie masz co robić i nie masz daleko, zapraszam na boisko w parku Szczęśliwickim. Park jest niedaleko Blue City, a boisko jest przy sztucznym stoku narciarskim. Zaczynamy o 13, kończymy jak nam się znudzi ;)

03.05.2008
11:45
smile
[6]

abdul11 [ Legionista ]

nA STADIONIE 10-LECIA sprzedają GRANATY ZAPEWNE
W LOSACH można wygrać czołg ‹PANZER V›


POZDRO OD ALVARO-------------------->


Czy są dzisiaj jakiekolwiek atrakcje w stolicy ? - abdul11
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.