
Loooczek [ Centurion ]
Vanilla Sky - Umbrella
heh
ronn [ moralizator ]
stare jak sik pająka a i tak wersja "island style" grana na ukulele jest bardziej urokliwa :
Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]
! dzień w Interniecie? Dobre ale było :)

Loooczek [ Centurion ]
nie, wczoraj leciało w roxy fm o 19:20