GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak podkręcić procesor ?

03.05.2008
08:25
[1]

H@rd [ Pretorianin ]

Jak podkręcić procesor ?

Witam, jestem laikiem komputerowym, ale czytałem, że mój prcoesor - DC E2160 jest bardzo podatny na podkręcanie. W komputerze mam dodatkowo chłodzenie Arctic Cooling Freezer 7 PRO. Chciałbym go powiedzmy podnieść do tych symbolicznych 3GHz. Słyszałem, że jest wtedy niemal tak stabilny jak normalnie. Czy to prawda ?
I jeszcze coś tam z napięciem trzeba ponoć robić ?
Z tego co wiem wszystko odbywa się przez DOSa, a czy nie ma innego wyjścia ? Jakiegoś programiku czy cuś ?

Z góry dzięki za odp. !

03.05.2008
08:47
[2]

TEQ [ Pułkownik ]

Proszę:
tam masz dokładnie, krok po kroku opisane wszystko co musisz wiedzieć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.