H@rd [ Pretorianin ]
Jak podkręcić procesor ?
Witam, jestem laikiem komputerowym, ale czytałem, że mój prcoesor - DC E2160 jest bardzo podatny na podkręcanie. W komputerze mam dodatkowo chłodzenie Arctic Cooling Freezer 7 PRO. Chciałbym go powiedzmy podnieść do tych symbolicznych 3GHz. Słyszałem, że jest wtedy niemal tak stabilny jak normalnie. Czy to prawda ?
I jeszcze coś tam z napięciem trzeba ponoć robić ?
Z tego co wiem wszystko odbywa się przez DOSa, a czy nie ma innego wyjścia ? Jakiegoś programiku czy cuś ?
Z góry dzięki za odp. !
TEQ [ Pułkownik ]
Proszę:
tam masz dokładnie, krok po kroku opisane wszystko co musisz wiedzieć.