GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tak powinien wyglądać Idol!

03.05.2008
05:15
smile
[1]

blazerx [ ]

Tak powinien wyglądać Idol!



Wtedy byłby to mój ulubiony program.

spoiler start

nie żartuję
spoiler stop

03.05.2008
07:54
[2]

Vidos [ Legend ]

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale czy on wywalił go za wygląd ?

03.05.2008
07:58
[3]

Adaśś [ Konsul ]

Zgadza się za wygląd i wagę... :D a przecież sam nie jest atletą...

03.05.2008
08:36
[4]

Mofis [ Dark Dragon ]

Bez sesu :/mi sie nie podoba

03.05.2008
08:47
[5]

Azazell3 [ C.O.P ]

nie wiem ale tego Jurora to bym kopnął prosto w zadek!

03.05.2008
19:46
[6]

blazerx [ ]

Bugarski idol o0

03.05.2008
19:56
smile
[7]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

[6]

03.05.2008
20:02
smile
[8]

toaster [ Patriarch ]

unfulfit rotfl :P

03.05.2008
20:03
smile
[9]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

co do pierwszego linka porazka ale przy drugim sie usmialem

03.05.2008
20:10
smile
[10]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

szóstka

03.05.2008
20:10
smile
[11]

Reavek [ Tukan ]

03.05.2008
23:02
[12]

Leilong [ STARSCREAM ]

chamstwo i tyle

03.05.2008
23:08
smile
[13]

Selman [ Senator ]

oj biedni są Ci ludzie co tam idą :)

04.05.2008
01:04
[14]

puszczyk [ Generał brygady ]

Jakie chamstwo? Mamusia wmawia dzieciakowi że jest śliczny, utalentowany... on idzie robić z siebie błazna, był najwyższy czas żeby ktoś mu utarł nosa.

04.05.2008
01:10
[15]

TURIN9 [ Generaďż˝ ]

to jest idol tam wybieraja ludzi takich ktorzy nie tylko dobrze spiewaja ale tez dobrze wygladaja

co do linku to srednie to

04.05.2008
01:22
[16]

halski88 [ Senator ]

sam ten co wyrzucał to gruby jest przecież.

04.05.2008
01:24
[17]

Grand [ The One And Only ]

MAcie tego wiecej co mam wpsiac w utube ;>

04.05.2008
01:41
smile
[18]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Grand --> Możesz wpisać The One And Only i wybierz 4 klip od góry :) Mnie się podoba.
BTW dzięki za odkrycie tego wspaniałego kawałka.

04.05.2008
02:12
[19]

DeVitoo [ AWF Poznań ]

Cham i prostak ten juror. Żenada, liść wychowaczy na ogarnięcie by mu się przydał. Bydle

04.05.2008
02:15
smile
[20]

Laios [ Ziom Al ]


leze i kwicze ;d

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.