
blazerx [ ]
Tak powinien wyglądać Idol!
Wtedy byłby to mój ulubiony program.
Vidos [ Legend ]
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale czy on wywalił go za wygląd ?
Adaśś [ Konsul ]
Zgadza się za wygląd i wagę... :D a przecież sam nie jest atletą...
Mofis [ Dark Dragon ]
Bez sesu :/mi sie nie podoba
Azazell3 [ C.O.P ]
nie wiem ale tego Jurora to bym kopnął prosto w zadek!
blazerx [ ]
Bugarski idol o0

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
[6]

toaster [ Patriarch ]
unfulfit rotfl :P

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
co do pierwszego linka porazka ale przy drugim sie usmialem

mackof [ Reprezentuje poziom ]
szóstka

Reavek [ Tukan ]
Leilong [ STARSCREAM ]
chamstwo i tyle

Selman [ Senator ]
oj biedni są Ci ludzie co tam idą :)
puszczyk [ Generał brygady ]
Jakie chamstwo? Mamusia wmawia dzieciakowi że jest śliczny, utalentowany... on idzie robić z siebie błazna, był najwyższy czas żeby ktoś mu utarł nosa.
TURIN9 [ Generaďż˝ ]
to jest idol tam wybieraja ludzi takich ktorzy nie tylko dobrze spiewaja ale tez dobrze wygladaja
co do linku to srednie to
halski88 [ Senator ]
sam ten co wyrzucał to gruby jest przecież.
Grand [ The One And Only ]
MAcie tego wiecej co mam wpsiac w utube ;>

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
Grand --> Możesz wpisać The One And Only i wybierz 4 klip od góry :) Mnie się podoba.
BTW dzięki za odkrycie tego wspaniałego kawałka.
DeVitoo [ AWF Poznań ]
Cham i prostak ten juror. Żenada, liść wychowaczy na ogarnięcie by mu się przydał. Bydle

Laios [ Ziom Al ]
leze i kwicze ;d