cisowianka [ Pretorianin ]
iron man
hey czy wie ktos jak można obejrzec iron man z 1994-1996 kreskówke lub gdzie ja można nabyc??? z góry dzieks
Adaśś [ Konsul ]
Z góry powiem że można obejrzeć w KINIE. A jeśli nie to poczekaj ze 2lata , będą w TV puszczać napewno... nie wiem co to ma być za wątek?...:/

hoodstomper [ Legionista ]
co ty w telewizij też
szuBZ [ JokeR ]
Adaśś >>> podaj link do repertuaru kina, w którym będzie serial animowany 'Iron Man' ;-DD
Moby04 [ Legionista ]
Adaśś --> sztuka czytania ze zrozumieniem to bujda nie dla Ciebie, tak? ;D
[edit] A co do tematu wątku to spróbuj poszukać na torrentach. Sam znalazłem 1 sezon w pół minuty, więc nie powinno być ciężko.
cisowianka [ Pretorianin ]
Moby04---------> wielkie dzięki ale na torrentach mi znanych nie ma właśnie iron mana tego jakbyś mógł weź daj linka please