GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

iron man

03.05.2008
01:37
[1]

cisowianka [ Pretorianin ]

iron man

hey czy wie ktos jak można obejrzec iron man z 1994-1996 kreskówke lub gdzie ja można nabyc??? z góry dzieks

03.05.2008
08:09
[2]

Adaśś [ Konsul ]

Z góry powiem że można obejrzeć w KINIE. A jeśli nie to poczekaj ze 2lata , będą w TV puszczać napewno... nie wiem co to ma być za wątek?...:/

03.05.2008
08:18
smile
[3]

hoodstomper [ Legionista ]

co ty w telewizij też

04.05.2008
18:37
[4]

szuBZ [ JokeR ]

Adaśś >>> podaj link do repertuaru kina, w którym będzie serial animowany 'Iron Man' ;-DD

04.05.2008
18:41
[5]

Moby04 [ Legionista ]

Adaśś --> sztuka czytania ze zrozumieniem to bujda nie dla Ciebie, tak? ;D

[edit] A co do tematu wątku to spróbuj poszukać na torrentach. Sam znalazłem 1 sezon w pół minuty, więc nie powinno być ciężko.

05.05.2008
09:03
[6]

cisowianka [ Pretorianin ]

Moby04---------> wielkie dzięki ale na torrentach mi znanych nie ma właśnie iron mana tego jakbyś mógł weź daj linka please

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.