amatorr [ Konsul ]
GTA SA - problem z grafika.
Problem nie do konca z grafika (?), ale mysle, ze jest to powiazane.
Otoz w misjach dla Sweeta i OG Loca musze podskakiwac samochodem i bujac sie w rytm muzyki wciskajac w odpowiednim momencie odpowiednie strzalki. Sek w tym, ze te kierunki pokazuja mi sie nie plynnie, lecz skokowo i trafienie w kolko jest bardzo trudne, co uniemozliwia mi granie dalej. Reszta dziala plynnie i nie sprawia zadnych problemow.
Na wszelki wypadek zainstalowalem nowsze stery do karty grafiki, ale to nic nie dalo. Kombinowalem z ustawieniami grafiki w grze, to takze nie pomoglo. Gralem w to ostatnio jakies 1,5 roku temu i problemu nie bylo.
Jakies sugestie?
Z gory dzieki.
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Miałem dokładnie to samo. Nie pozwoliło mi to ukończyć GTA:SA
amatorr [ Konsul ]
up.
american01 [ Legionista ]
Wyślij mi sava.Przejdę te 2 misje i odeślę.Mój e-mail to [email protected]
mirencjum [ operator kursora ]
Może na czas tego zadania spowolnij grę.
LIYOAAY- gra toczy się wolniej
amatorr [ Konsul ]
mirencjum: nie dziala. Ta czesc ekranu, po ktorej poruszaja sie strzalki ciagle przeskakuje.
Ktos jeszcze?
american01 [ Legionista ]
Przed chwilą dostałem maila.Zaraz odeślę.

american01 [ Legionista ]
Przykro mi ale mam inną wersję gry i mi się zawiesza na tym savie.
amatorr [ Konsul ]
Problem rozwiazany.
Watek do kasacji.