GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA SA - problem z grafika.

02.05.2008
23:08
[1]

amatorr [ Konsul ]

GTA SA - problem z grafika.

Problem nie do konca z grafika (?), ale mysle, ze jest to powiazane.

Otoz w misjach dla Sweeta i OG Loca musze podskakiwac samochodem i bujac sie w rytm muzyki wciskajac w odpowiednim momencie odpowiednie strzalki. Sek w tym, ze te kierunki pokazuja mi sie nie plynnie, lecz skokowo i trafienie w kolko jest bardzo trudne, co uniemozliwia mi granie dalej. Reszta dziala plynnie i nie sprawia zadnych problemow.
Na wszelki wypadek zainstalowalem nowsze stery do karty grafiki, ale to nic nie dalo. Kombinowalem z ustawieniami grafiki w grze, to takze nie pomoglo. Gralem w to ostatnio jakies 1,5 roku temu i problemu nie bylo.
Jakies sugestie?

Z gory dzieki.

02.05.2008
23:33
[2]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Miałem dokładnie to samo. Nie pozwoliło mi to ukończyć GTA:SA

03.05.2008
00:37
[3]

amatorr [ Konsul ]

up.

03.05.2008
09:04
[4]

american01 [ Legionista ]

Wyślij mi sava.Przejdę te 2 misje i odeślę.Mój e-mail to [email protected]

03.05.2008
09:21
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Może na czas tego zadania spowolnij grę.

LIYOAAY- gra toczy się wolniej

03.05.2008
10:09
[6]

amatorr [ Konsul ]

mirencjum: nie dziala. Ta czesc ekranu, po ktorej poruszaja sie strzalki ciagle przeskakuje.

Ktos jeszcze?

03.05.2008
10:47
[7]

american01 [ Legionista ]

Przed chwilą dostałem maila.Zaraz odeślę.

03.05.2008
10:52
smile
[8]

american01 [ Legionista ]

Przykro mi ale mam inną wersję gry i mi się zawiesza na tym savie.

03.05.2008
10:54
smile
[9]

Loooczek [ Centurion ]

a może wyślij mi go! [email protected]

03.05.2008
11:44
[10]

amatorr [ Konsul ]

Problem rozwiazany.

Watek do kasacji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.