
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
Prośba o ocenę [+18]
zrobiłem coś takiego ... oceńcie
pablo397 [ sport addicted ]
1/10 za trud wklejenia obrazka i zalozenia nowego watka.

simson_ [ Konsul ]
Nie wyraźny obrazek, nic nie widać 1/10
Ace_2005 [ Bo tak! ]
W skali od 1 do 10: 0 (słownie: zero).
Kozi89 [ Legend ]
Tło zbyt niewyraźne, a litery OGC powinny być ustawione tak:
O
G
C
No chyba, że to wcale nie jest OGC tylko jakiś ludek :D
W dodatku obrazek zbyt pusty na brzegach
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
aaj wy się na sztucę nie znacie - to ma ukryte przesłanieee
kozi89 - tak to jest ludek

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]
Czy mi się zdaje czy chodzi o tę aferę z logiem jakiegoś urzędu??
lazurek [ Konsul ]
zaczepiste te OGC :D
ale ogólnie 4+/10
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
lazurek :D miło
polecam wersję HI :D
OBRAZEK NIEWYRAŹNY MIAŁ BYĆ Z ZAŁOŻENIA !!!
kurde mogłem więcej blura dać i by nie było problemów

Mofis [ Dark Dragon ]
chyba wiem co robi ten gosciu:P a obrazek troche niewyrazny:P

dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Heh świntuchy by chciały bardziej wyraźne. Do mnie nie przemawia, bo i dużo treści nie zawiera no i poza blurem i napisami to chyba nic nie zrobiłes.

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Żarty jakieś ? Przecież to jest robota na parę minut. Żeś się tu za bardzo nie napracował, chyba tylko nad tym OGC o ile o to nie jest brushem lub nie zostało wklejone. Na przyszłość pamiętaj o wielkiej literze na początku zdania przynajmniej w obrazkach. To też ma znaczenie. No i nie spamuj tak wykrzyknikami, 1 wystarczy ;p
A jak już 3 osoby oceniają pracę negatywnie, to powinieneś się zastanowić nad tym co robisz :P Nie trzeba się nie znać na "sztuce", żeby pojechać po tym obrazku.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
chudy - nie trzeba być trzeźwym żeby zauważyć to co ty :D