GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o ocenę [+18]

02.05.2008
22:31
smile
[1]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

Prośba o ocenę [+18]

zrobiłem coś takiego ... oceńcie


Prośba o ocenę [+18] - Shaybeck
02.05.2008
22:34
[2]

pablo397 [ sport addicted ]

1/10 za trud wklejenia obrazka i zalozenia nowego watka.

02.05.2008
22:36
smile
[3]

simson_ [ Konsul ]

Nie wyraźny obrazek, nic nie widać 1/10

02.05.2008
22:36
[4]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

W skali od 1 do 10: 0 (słownie: zero).

02.05.2008
22:38
[5]

Kozi89 [ Legend ]

Tło zbyt niewyraźne, a litery OGC powinny być ustawione tak:
O
G
C
No chyba, że to wcale nie jest OGC tylko jakiś ludek :D

W dodatku obrazek zbyt pusty na brzegach

02.05.2008
22:55
[6]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

aaj wy się na sztucę nie znacie - to ma ukryte przesłanieee
kozi89 - tak to jest ludek

02.05.2008
23:02
smile
[7]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

Czy mi się zdaje czy chodzi o tę aferę z logiem jakiegoś urzędu??

02.05.2008
23:13
[8]

lazurek [ Konsul ]

zaczepiste te OGC :D
ale ogólnie 4+/10

02.05.2008
23:15
[9]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

lazurek :D miło



polecam wersję HI :D


OBRAZEK NIEWYRAŹNY MIAŁ BYĆ Z ZAŁOŻENIA !!!


kurde mogłem więcej blura dać i by nie było problemów

02.05.2008
23:18
smile
[10]

Mofis [ Dark Dragon ]

chyba wiem co robi ten gosciu:P a obrazek troche niewyrazny:P

02.05.2008
23:29
[11]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

wersja murzynkowa


Prośba o ocenę [+18] - Shaybeck
03.05.2008
00:02
smile
[12]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Heh świntuchy by chciały bardziej wyraźne. Do mnie nie przemawia, bo i dużo treści nie zawiera no i poza blurem i napisami to chyba nic nie zrobiłes.

03.05.2008
00:25
smile
[13]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Żarty jakieś ? Przecież to jest robota na parę minut. Żeś się tu za bardzo nie napracował, chyba tylko nad tym OGC o ile o to nie jest brushem lub nie zostało wklejone. Na przyszłość pamiętaj o wielkiej literze na początku zdania przynajmniej w obrazkach. To też ma znaczenie. No i nie spamuj tak wykrzyknikami, 1 wystarczy ;p

A jak już 3 osoby oceniają pracę negatywnie, to powinieneś się zastanowić nad tym co robisz :P Nie trzeba się nie znać na "sztuce", żeby pojechać po tym obrazku.

03.05.2008
00:28
[14]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

chudy - nie trzeba być trzeźwym żeby zauważyć to co ty :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.