GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zrzucanie dzieci z 15 metrowego budynku? Wejdz....

02.05.2008
21:20
[1]

Adaśś [ Konsul ]

Zrzucanie dzieci z 15 metrowego budynku? Wejdz....

....
Dla mnie to z lekka chore, aż się przeraziłem jak to oglądałem, zrzucanie dzieci [niemowląt] co prawda spadają na prześcieradło i mówią że ani jedno nie ucierpiało ale to i tak a gdyby facetowi zeszła ręka i rzucił bachora w tłum? I tak dla mnie to niezrozumiałe ale i tak my też mamy swoje zabobony

02.05.2008
21:23
[2]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Co kraj to obyczaj.
I tyle.

02.05.2008
21:25
smile
[3]

ON Line [ sHiFtY ]

Masakra.. a co jakby na głowe spadlo?? az zal mi sie patrzylo jak ta dziewczynka plakala i ja rzucil..

02.05.2008
21:27
[4]

Adaśś [ Konsul ]

E no... co ma zrzucanie z budynku do siły dziecka? Nie wiem... poprostu chyba chcą jak najszybciej się pozbyć dzieciaka ;|

EDIT: właśnie niby tak nic się nie stanie ale było by lepiej gdyby to prześcieradło było 3 razy większe a nie ;)

02.05.2008
21:28
[5]

tomecki91 [ Konsul ]

Tak. Ludzie i ich zwyczaję są dziwni. Ale kości i stawy dziecka nie mogą się praktycznie złamać. Są tak giętkie że nie ma na to szans. Aczkolwiek jeżeli spadło by na głowę mogło by być groźnie. Ale zauważcie, że zawsze spada na plecy. Więc można być spokojnym.

02.05.2008
21:28
[6]

klimson_ [ Generaďż˝ ]

Słodki Jezu... takie małe to prześcieradło

az ciarki przechodza jak sie to oglada

02.05.2008
21:29
smile
[7]

simson_ [ Konsul ]

Kiedyś słyszałem, że gdzieś w afryce małych chłopców przywiązują za przyrodzenie i rzucają ze skarpy, ma to im dodać męskości... co kraj to obyczaj

02.05.2008
21:31
[8]

tankem [ Nathan Drake ]

eee no napewno nic im sie nie stanie, zadnemu dziecku z takiej wysokości nawet włos nie spadnie, ale jeśli to ma dodawać siły to troche bez sensu

02.05.2008
21:31
[9]

olivierpack [ Generaďż˝ ]

Jeżeli cię to mierzi, to co będzie kiedy pojmiesz wagę zapisywania rocznego dziecka do sekty podczas tzw. chrztu. Twój kręgosłup moralny może tego nie unieść.

02.05.2008
21:32
smile
[10]

wysiak [ Senator ]

A jakby akurat przelatywal tamtedy na przyklad drop indyjski, zagrozony wyginieciem, i takie dziecko by go trafilo? Co za nieodpowiedzialnosc i brak wyobrazni, jak tak mozna..

02.05.2008
21:32
smile
[11]

tomecki91 [ Konsul ]

simson_: To już znamy tajemnicę dużych afroamerykańskich członków rozrodczych. :P

02.05.2008
21:33
smile
[12]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Porąbane to troche.

02.05.2008
21:35
[13]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

wysiak ---> O tak !! To straszne !! Jakby dziecko spadło na takiego biednego dropa, musiało by chyba za karę zginąc w piekielnych mękach xD

02.05.2008
21:38
smile
[14]

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]

Widziałem to wczoraj w Teleekspresie, jak byłem u ciotki. No, za mądre to to nie jest... :/

02.05.2008
21:44
smile
[15]

Raziel [ Action Boy ]

dzicz

02.05.2008
21:55
[16]

orzinn [ Last Hope ]

Skok na banji bez banji xD

02.05.2008
21:55
smile
[17]

Halucyn89 [ Show Must Go On ]

Uff ciarki mnie wziely jak to widzialem. No cuż nie nasza kultura, ale jak dla mnie to durnowate, bo może żle polecieć wylądować i zlamać kręgoslup.

02.05.2008
22:08
[18]

djforever [ Senator ]

Każda kultura ma na swój sposób nasrane do łba.

02.05.2008
22:09
smile
[19]

Itachi Madara [ Konsul ]

Dziwna ta kultura.

02.05.2008
22:11
smile
[20]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Skacząc na banji upewnij się zawsze czy jesteś on-line :D

02.05.2008
22:12
smile
[21]

doctore16 [ Konsul ]

wow... ale taki dzieciak moze sie potem pochwalic

02.05.2008
22:17
[22]

Lotnik_jack [ Konsul ]

Widzę że niektórzy traktują to jak jakiś nowy obyczaj wymyślony przez bandę zabbonnych idiotów. Ludzie, te rytuały mają setki, jeśli nie tysiące lat. Rozumiem że zrzucanie ze skarpy to hardcore, ale z wieżowca na prześcieradło+żadnych zanotowanych zgonów? Może być. To ich kultura.

02.05.2008
22:18
[23]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Ciekawe w sumie.

02.05.2008
22:22
[24]

Quenthel [ Centurion ]

Dla nich dziwny jest nasz lany - poniedziałek...
jak ktoś już wcześniej napisał, co kraj to kultura..

02.05.2008
22:26
smile
[25]

Mr X [ Centurion ]

Ciekawe jaki stosunek do tego rytuału ma ich religia (religie wlasciwie), bo to chyba zabobon.
Wyglada niebezpiecznie, zwlaszcza, ze ten kawalek materialu jest bardzo maly ;|

02.05.2008
22:26
smile
[26]

mackof [ Reprezentuje poziom ]

Jak już trafnie powiedziano. Co kraj to obyczaj.

02.05.2008
22:31
[27]

Kozi89 [ Legend ]

Idiotyczny zwyczaj, ale co by nie mówić to wcale niebezpieczne nie jest. Prawdopodobieństwo chybienia jest w normalnych warunkach żadne.

02.05.2008
22:32
smile
[28]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Fajne

02.05.2008
22:39
smile
[29]

coolerek-89 [ aka Cooler ]

Łooo też bym tak chciał ;D

02.05.2008
23:32
[30]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Niezłe :] Swojemu dziecku bym nie życzył, ale sam bym sobie tak skoczył .. a raczej się dał.

02.05.2008
23:36
[31]

Fett [ Avatar ]

Naturalna selekcja ;)

03.05.2008
00:33
[32]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

U Spartan czy tam u kogo innego był podobny obyczaj. Słabych/chorych chłopców zrzucano z klifów, a silniejszych trenowano na wojowników.

03.05.2008
00:56
smile
[33]

wolkov [ |Drummer| ]

Fajnie się odbijają, jak piłeczki :-)

03.05.2008
01:14
[34]

gofer [ tifoso ]

Każda kultura ma jakieś swoje zwyczaje, których ludzie wychowani w innych kulturach nie mogą zrozumieć i wydają im się one dziwne.

03.05.2008
01:17
[35]

Arczens [ Legend ]

gofer chyba nachlany, ze taki wywazony ;)

03.05.2008
01:20
smile
[36]

Garret Rendellson [ Generaďż˝ ]

Nawet nie chodzi o upadek, bo tam było prześcieradło, ale to dizecko może mieć później jakiś uraz psychiczny do spadania. Wiecie jkai to stres, ograomny.

03.05.2008
01:35
smile
[37]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Tego faceta chyba nie rzucili jak był niemowlakiem i sam się musiał rzucić :)



spoiler start
Tylko mu trochę nie wyszło
spoiler stop

03.05.2008
10:08
[38]

adrem [ Adrem-Man ]

Dopoki nie zanotowano zgonu moze byc.Ich kultura,ich obyczaje ja nic do tego nie mam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.