GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Red Orchestra czyli bubel z cd-keyem :/

02.05.2008
20:08
smile
[1]

Hegus [ Junior ]

Red Orchestra czyli bubel z cd-keyem :/

Tak tak.
Jestem tu nowy i mam problem!
Nie mogę aktywować Owej gry na steamie ponieważ cały czas mi mówi że już klucz został podany na konto Steam!
Nie możliwe jest to że mój kot mógł zostać wykorzystany!
Szansa na to jest jak 1 do 1000000!
Ale mój pech tak chciał!
Jeżeli macie takie same kłopoty albo jeszcze lepiej niewykorzystany CD-key, to dawajcie!
POZDRO!

02.05.2008
20:10
[2]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Jestem tu nowy

--->

Tylko nie opychaj się przed kolacją!


Red Orchestra czyli bubel z cd-keyem :/ - *_*Cypriani
02.05.2008
20:13
[3]

Lotnik_jack [ Konsul ]

Nie możliwe jest to że mój kot mógł zostać wykorzystany!

Zakrztusiłem się

Zgłoś się do pomocy Steam (wszystko masz opisane w FAQ i na Steamie)

02.05.2008
20:13
[4]

K4B4N0s [ Generaďż˝ ]

Nie możliwe jest to że mój kot mógł zostać wykorzystany! - kotofil :D

Napisz do nich.

02.05.2008
20:38
smile
[5]

litlat [ (A)//(E) ]

gdybym wiedział, że to Twój kot to na 100% użyłbym innego.

02.05.2008
20:39
smile
[6]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Ale spam, ale tarzam się pod biurkiem !
Nie możliwe jest to że mój kot mógł zostać wykorzystany!

03.05.2008
07:09
[7]

Hegus [ Junior ]

Kod*
Znaczy kod.
Soory pomyliło się. :/
Więc pomożecie?

03.05.2008
07:20
[8]

blazerx [ ]

W czym mam pomóc? Napisz do Pomocy Technicznej/Obsugi Klienta Steam'a.

03.05.2008
08:43
[9]

psiuniek [ Konsul ]

Masz cd-key :SP13-RD4L-JKVP-0RG1-N4U4

03.05.2008
09:58
[10]

Hegus [ Junior ]

Nie CD-key do gry, tylko do Steama do uruchomienia gry!
JA CHCE TEN KLUCZ DO CHOLERY!
W Cenega nie odpowidają, nie odpisują!
Ja mam Taki:
9I52E-RHG6G-CPCKJ-CE2LD-IR5IZ
Ten jest bublem.
Prosze pomóżcie!
Nie dałem 30 zł żeby na nią patrzeć!

03.05.2008
10:13
[11]

Lotnik_jack [ Konsul ]

Zgłoś sie do nich z reklamacją. Zaopatrz się w tłumacza lub kogoś znającego angielski i napisz do pomocy Steam, przeczytaj FAQ, zaspamuj cenegę. I upewnij się że poprawnie wpisujesz kod. I nie pokazuj go nam!!! Nie jesteśmy technicznymi, nie mamy dostępu do serwerów Steam i nie możemy ci pomóc inaczej.

03.05.2008
10:45
[12]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

Zrób zdjęcie pudełka z cd-keyem, skan paragonu i wyślij to do Cenegi. Powinni ci odesłać działający kod.

03.05.2008
12:17
smile
[13]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

I właśnie cały ten Steam uważam za największą porażkę w historii gier na PC. Co jeśli komuś padnie internet czy wogóle będzie chciał pograć gdzieś gdzie nie ma internetu czy też wogóle firma, która jest właścicielem Steama zbankrutuje i wyłączą serwery (bo może taka możliwość też jest, nie wiem). Już nie wspominając o tym że każdą grę przydałoby się rejestrować na zupełnie innym koncie Steam no bo jak później sprzedać jedną grę jeśli została zarejestrowana na koncie razem z 10 innymi grami? Niedawno kupowałem zestaw gier i dostałem "gratis" grę Lost Planet Extreme Condition. Ucieszony z tego faktu zaczynam instalować grę ale się okazało że gra już została zarejestrowana na innym koncie Steam i mogę sobie ją w buty wsadzić :) Dlatego mam nadzieję że nadal będą wychodziły odpowiednie pliki do gier umożliwiające grę bez połączenia z internetem czy konieczności rejestracji na Steamie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.