GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wasze ulubione filmy

02.05.2008
20:00
[1]

so_to_speak [ Centurion ]

Wasze ulubione filmy

Macie taki film ktory wcale nie jest aż tak świetny, nie cieszy sie popularnością, nawet Wy nie widzice w nim nic nadzwyczajnego a mimo to uwielbiacie go i możecie go oglądać tysiące razy?
U mnie jest to " Bodyguard " . ;)

02.05.2008
20:00
smile
[2]

hoodstomper [ Legionista ]

madagaskar i harry potter i czara ognia

02.05.2008
20:02
[3]

Pacix [ Chor��y ]

dlamnie wszystkie komedie są cool
a szczegulnie <,,straszny film1,2,3i 4

02.05.2008
20:04
[4]

Behemoth [ Kruk ]

Mam wrażenie, że filmy Davida Lyncha nie są specjalnie popularne, a jeżeli już mają dobrą promocję to i tak w wielu przypadkach są krytykowane (przeważnie dlatego, że są trudne). Stąd mógłbym wymienić takie giganty jak Mulholland Drive, Lost Highway czy Inland Empire.

A poza tym bardzo podobał mi się film "Misja" z De Niro i Ironsem. Mało znany, niezbyt popularny, ponoć nudny. Mnie urzekł pod wieloma względami.

02.05.2008
20:23
smile
[5]

ON Line [ sHiFtY ]

Jumper

02.05.2008
20:29
smile
[6]

siurekm [ Strogler ]

Star Wars (Cała Saga), Wladca Pierścienie(Cała Trylogia), Matrix(Cała Tylogia), Powrót do Przyszłości(Cała Trylogia), Indiana Jones(Wszystkie Części), Jurassic Park(1,2,3) , Ojciec Chrzestny(Cała Tylogia), Mission Impossible(I,II,III), Harry Potter, GrindHaouse Death Proof i Planet Terror, Spider-Man, Pokuta i wiele innych których nie chce mi się pisać

02.05.2008
20:29
smile
[7]

Grievous27 [ Konsul ]

Star Wars :)

02.05.2008
21:45
smile
[8]

Halucyn89 [ Show Must Go On ]

wszelkie kiczowate filmy powalające swoją gupotą, a w szczegulności ,,Wożonko''

02.05.2008
21:49
smile
[9]

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]

1. "Szeregowiec Ryan"
2. "Casino Royale"
3. "Wróg u bram"

Oczywiście, jest ich więcej, choćby "Tokio Drift", ale to są trzy główne. Miodziooooo :).

02.05.2008
21:51
smile
[10]

simson_ [ Konsul ]

Star Wars :]

02.05.2008
21:52
[11]

Adaśś [ Konsul ]

uwielbiam parodie...
Meet My Spartans [świetna przeróbka 300`stu]
Straszny Film 1,2,3,4...
Epic Film
Dzień Żywych Trupów Parodia...

Hitman, Rise of Footsoldier [polecam!!! świetny film w podobie GSH ale lepszy na faktach] , Klątwy, Green Street Hooligans, Ostatni bastion, 9 Kompania długo by wymieniać... :DD

02.05.2008
21:54
[12]

Kasha_Krk [ Konsul ]

Forrest Gump

04.05.2008
12:55
smile
[13]

JaSiEk1996 [ Konsul ]

Dużo ale najbardziej to Ojciec Chrzestny [trylogia]

04.05.2008
12:56
[14]

pooh_5 [ Rawr ]

Uhm... Saving Private Ryan? Nie wiem, nie wiem, za dużo filmow jest na swiecie :)

04.05.2008
12:59
[15]

Tomcio xD [ Konsul ]

to są tylko niektóre z moich ulubionych filmów ,iż, ponieważ, aż ,dlatego ,że jest ich za dużo
- Braveheart
- Byliśmy Żołnierzami
- Szeregowiec Ryan

04.05.2008
13:25
smile
[16]

shame_on_you [ Guilty as charged ]

Fight Club, American History X, Sin City, Grindhouse i ostatnio Trainspotting.
No i jeszcze może Love Actually :)

04.05.2008
13:50
smile
[17]

Behemoth [ Kruk ]

Od postu [6] lecąc do ostatniego wszystko nie na temat :) Czytajcie czasem o czym jest wątek (pierwszy post)...

04.05.2008
14:02
[18]

mefisto2006 [ Generaďż˝ ]

Nie jest to oczywiście mój ulubiony film, ale podchodzi pod twój opis. Seria komedii "W krzywym zwierciadle". Nie rozumiem czemu, ale darzę tą serię nie uzasadnioną sympatią, najprawdopodobniej w powodów czysto sentymentalnych (czasy dzieciństwa). Wstyd się przyznać, ale mogę oglądać zawsze i nigdy mi się nie nudzi.

04.05.2008
14:16
smile
[19]

Jackobss [ Pretorianin ]

Sądzę, że jest to Eyes Wide Shut. Nie jest wcale popularny, świetny także nie jest, a mimo tego, potrafię oglądać go wiele razy. I to wcale nie ze względu na nagie kobiety :).

04.05.2008
14:18
smile
[20]

DuQ [ Konsul ]

Jumper, Step Up 1 & 2

04.05.2008
14:20
smile
[21]

Azerko [ bleee ]

apocalypto

04.05.2008
14:36
[22]

SemirGerkan [ Pretorianin ]

Bez dwóch zdań Ostatni Bastion

04.05.2008
14:44
smile
[23]

PaWeLoS [ Admiral ]

Film, który nie jest aż tak świetny, nie cieszy sie popularnością, nawet ja nie widzę w nim nic nadzwyczajnego, a mimo to uwielbiam go i mogę go oglądać tysiące razy?
Wyspa :)

04.05.2008
14:55
smile
[24]

godfather15 [ Pretorianin ]

Yamakasi.13 dzielnica i Powrót do przyszłości

04.05.2008
15:22
[25]

raphunder [ Konsul ]

Hause of 9 i 300

04.05.2008
15:41
[26]

malyb89 [ Mistah Mały ]

Wyspa (The Island), Mechanik (The Machinist), American Beauty, Infiltracja (Infiltration), Podziemny Krąg (Fight Club), Bandyta (aka: Bastard / Brute / Bastard - Willkommen im Paradies / The Robber) i coś jeszcze by się znalazło...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.