GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

plemiona

02.05.2008
18:57
smile
[1]

potterx [ Legionista ]

plemiona

jesli zrobilem plemie ,,potterx" to jak je usunąć

02.05.2008
18:58
smile
[2]

potterx [ Legionista ]

prubowalem opuscic nie moge help................................

03.05.2008
11:02
smile
[3]

potterx [ Legionista ]

czy ktos mi pomoze ............................

03.05.2008
11:03
[4]

szuBZ [ JokeR ]

Jesteś jego założycielem? Jeśli tak to właściwości > rozwiązać plemię i już (piszę z pamięci)

03.05.2008
11:03
[5]

Kolgan [ Junior ]

Plemię > Właściwości > Rozwiązać plemię

03.05.2008
11:19
smile
[6]

potterx [ Legionista ]

tak jestem założycielem

03.05.2008
11:20
[7]

potterx [ Legionista ]

dzięki dalem rade

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.