
żbike [ Generaďż˝ ]
Czy będzie dzisiaj video recenzja GTA 4 ?
Tak jak w temacie. Podobno miała dzisiaj być to prawda ? No i kiedy będzie 3 część reportażu o serii GTA ?

JaSiEk1996 [ Konsul ]
Także się zastanawiam...
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
powiedzieli ze będzie....wiec cierpliwości
Synek03 [ Legionista ]
ja tam czekam na to..... i za bardzo mi to nie wali czy to będzie dziś czy jutro (chociaż wolałbym dziś), ważne żeby było za*ebiste ;]
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
nie sikać już jest ta wasza fideło-recensia