GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy będzie dzisiaj video recenzja GTA 4 ?

02.05.2008
18:43
smile
[1]

żbike [ Generaďż˝ ]

Czy będzie dzisiaj video recenzja GTA 4 ?

Tak jak w temacie. Podobno miała dzisiaj być to prawda ? No i kiedy będzie 3 część reportażu o serii GTA ?

02.05.2008
19:42
smile
[2]

JaSiEk1996 [ Konsul ]

Także się zastanawiam...

02.05.2008
19:44
[3]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

powiedzieli ze będzie....wiec cierpliwości

02.05.2008
19:47
[4]

Synek03 [ Legionista ]

ja tam czekam na to..... i za bardzo mi to nie wali czy to będzie dziś czy jutro (chociaż wolałbym dziś), ważne żeby było za*ebiste ;]

03.05.2008
10:42
[5]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

nie sikać już jest ta wasza fideło-recensia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.