GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Emigracja do Kanady

02.05.2008
13:56
smile
[1]

Cypher. [ a piece of strange ]

Emigracja do Kanady

Siemka, kumpel ponownie poprosil mnie abym Was spytal o cos :P

Witam!!
Czy zna ktos programy, ktore emigrują ludzi do Kanady?? Jezeli tak to proszę o podanie mi kilku i jezeli ktos korzystal z takiego programu, to ktory jest najlepszy :) Pozdrawiam

02.05.2008
14:06
smile
[2]

korkalom [ Pretorianin ]

Może torrentem da się wysłać..

02.05.2008
14:09
[3]

Sweet Zombie J, [ Pretorianin ]

www.google.com ci pomoga.

02.05.2008
14:09
smile
[4]

Lolter [ African Herbman ]

Winrar i mailem.

02.05.2008
14:10
[5]

blazerx [ ]

Idziesz tutaj


Z tego co wiem, żeby osiedlić się tam na stałe, na tej stronie robisz sobie test i sprawdzasz czy masz wystarczającą ilość punktów na to żeby Cię przyjeli( nie każdego chcą, dostajesz punkty za wyższe wykształcenie, pracę ileśtam lat w swoim zawodzie, znajomość języka, rodzinę ect) wypełniasz aplikację, uiszczasz opłaty i czekasz aż rozpatrzą twoją aplikację.

02.05.2008
14:11
smile
[6]

Morbus [ TIR DRIVER ]

[3]Sweet Zombie J nie ma co napewno bardzo mu pomogles

02.05.2008
14:11
[7]

siwy346 [ addicted to music ]

pewnie chodzi o coś w stylu program ochrony świadków koronnych, program wysiedlania ludzi z zagrożonych obszarów etc

02.05.2008
14:16
[8]

blazerx [ ]

+
musisz mieć ileś pieniędzy od razu odłożone zanim przyjedziesz do Kanady.

2ga strona, wybierasz sobie która opcja do Ciebie pasuję, najbardziej częsty przypadek jest kiedy wyjeżdzasz jako skilled worker, tutaj jest kalkulator ipokazujący ile jesteś warty dla nich:

02.05.2008
14:29
[9]

Grim looter [ Pretorianin ]

Po co jedzie do kanady?

tam,gorsza bida jak u nas,

na + dla kanady jest to że mieszka tam mało ludzi i jest czyste powietrze.

02.05.2008
14:40
[10]

Boroova [ Gwiazdka ]

Grim --> przestan pieprzyc glupoty!

Cypher --> moi znajomi staraja sie o wize juz od ponad roku i wlecze sie to niemilosiernie. Kupe kasy tez utopili. Zapytam sie ich jak nie zapomne jakiej agencji uzywaja, cobys nie musial popelniac tego samego bledu.

Generalnie musisz miec wyksztalcenie w zawodzie na ktory jest akurat zapotrzebowanie.

02.05.2008
14:44
[11]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Najpierw zachęcam do zapoznania się z tą stroną:

02.05.2008
14:47
[12]

blazerx [ ]

Pfff, Czy którykolwiek z was w ogóle był w Kanadzie lub zna kogoś kto był tam czy tak po prostu znaleźliście sobie "fajne" strony w interenecie i próbujecie błyszczeć?

02.05.2008
16:11
[13]

ronn [ moralizator ]

Jedyny sens jechania do Kanady to przekroczenie zielonej granicy z USA. Poniewaz Kanada zniosla wizy, to jedyne czego potrzebujesz to bilet lotniczy.

02.05.2008
16:18
smile
[14]

Caine [ Książę Amberu ]

powodzenia. i niech uważa na chińczyków.

02.05.2008
16:35
[15]

garfield_junior [ ]

Taa w Kanadzie 'większa bida' niż w Polsce. Wprawdzie dochód narodowy na jednego mieszkańca jest prawie 2,5 raza większy niż w Polsce, ale bida pełną gębą :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.