GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

THE WRESTLING GAME- Najlepsza gra browser - gorąco polecam

02.05.2008
12:59
smile
[1]

Budzik82 [ Junior ]

THE WRESTLING GAME- Najlepsza gra browser - gorąco polecam

Chciałbym polecić wam najlepszą grę o Wrestlingu.
Szybka rejestracja i możemy juz grać. Wybierma swojego zawodnika i mamy wiele możliwości rozwoju.Lvl upy, podnoszenie umiejetności ponad 700 różnych ciosów, federacje. Wszystko tu jest.



jak ktos chce grac na powznie to zglaszjcie sie o pomoc.sluze wszystkim dobra rada. jak zaczac gre itp.




a moj nick w grze to: Budzik


THE WRESTLING GAME- Najlepsza gra browser - gorąco polecam - Budzik82
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.