
Budzik82 [ Junior ]
THE WRESTLING GAME- Najlepsza gra browser - gorąco polecam
Chciałbym polecić wam najlepszą grę o Wrestlingu.
Szybka rejestracja i możemy juz grać. Wybierma swojego zawodnika i mamy wiele możliwości rozwoju.Lvl upy, podnoszenie umiejetności ponad 700 różnych ciosów, federacje. Wszystko tu jest.
jak ktos chce grac na powznie to zglaszjcie sie o pomoc.sluze wszystkim dobra rada. jak zaczac gre itp.
a moj nick w grze to: Budzik