GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TOCA 3 - 2 kierownice

02.05.2008
12:37
[1]

-Wolver [ Konsul ]

TOCA 3 - 2 kierownice

Orientuje się ktokolwiek czy TOCA 3 odpalone na jednym kompie na split scrrenie obsłuży bez problemu 2 kierownice? Z góry dzięki za pomoc.

02.05.2008
13:31
[2]

-Wolver [ Konsul ]

Anyone?

02.05.2008
13:32
[3]

Levi [ Konsul ]

jesli masz w opcjach kontrolera gry wybor kierownicy etc. dla kazdego z graczy w split screenie to dlaczegoz by mialo nie obsluzyc ... ale glowy ani nic sobie nie dam uciac :) bo w Toce nie gram :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.