
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
30 lat SPAMU !
;) Wszystkiego najgorszego !
blazerx [ ]
Dziękuję.

DJ Pinata [ in rainbows ]
Czyli, że nie powinienem był otwierać tych wszystkich wiadomości?

mirencjum [ operator kursora ]
Jeżeli mowa o spamowaniu, to ja sobie walnę 10 000 posta.

Darekpwl [ Konsul ]
mirencjum >> w00t! W moim 474 poscie zloze Ci gratulacje :D (+1)

Arxel [ Legend ]
+1 :D
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
spam spam spam !!!!111oneonejeden
siwy346 [ addicted to music ]
to chyba było wczoraj ale mniejsza z tym
gratulacje mirencjum to prawie jak jubileusz ale jeszcze jedno zero i Cię prześcignę ;p

Arxel [ Legend ]
Wczoraj? Czyli dzisiaj nie można pospamować? ;-)
Szkoda :P
11300 :D

mirencjum [ operator kursora ]
Dziękuję Panowie! Ale spamujecie!

DJ Pinata [ in rainbows ]
Eee... Mirencjum już coś napisał i ma 10001 ;/ :P
edit: Aaa.. To ^ napisał :)
Kumerang [ Legionista ]
Jarzem był murarzem.

Valem [ Generaďż˝ ]
jak wszyscy to wszyscy
to moj 1349 post

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
SPAMSPAMSPAMSPAMSPAM! +1 :P
Szympans51 [ Arsenal Londyn ]
Sto lat, sto lat!
techi [ All Hail Lelouch! ]
Gratuluje kolejnemu "Dziesiątkowiczowi" :)
danieldanek [ We are United!!! ]
jeah świętujemy!!!1111
psiuniek [ Konsul ]
Gratulacje Mirencjum :)

Kubcys [ Virtual Tuner ]

Halucyn89 [ Show Must Go On ]
Też walnę sobie świątecznego posta.
+1

Arxel [ Legend ]
Ale zrozumcie, że to było wczoraj :-)
Nie ma po co dzisiaj spamować...

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Arxel ----> zawsze jest pora na SPAM!!!!!!