GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klucz rejestracyjny

02.05.2008
12:00
smile
[1]

dj_janasek [ Cesarz ]

Klucz rejestracyjny

Siemka!!! Mój Kumpel ma pewien problem: kupił sobie gre Devil May Cry 4 chciał zainstalować ale okazało sie, że nie ma klucza rejestracyjnego, mógł by dać do reklamacji tyle, że zapodział gdzieś paragon i nie może teraz oddać :( szukał w internecie ale zaden nie pasował (niestety) i nie wie co teraz zrobić. Macie jakieś propozycje ????

02.05.2008
12:02
[2]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Pewien jesteś?

Devil May Cry 4

Data Premiery:
Świat: 01 czerwca 2008

02.05.2008
12:05
smile
[3]

dj_janasek [ Cesarz ]

Ooooooo ja premira w czerwcu to ja nie wiem co to za gra O_o

Zaraz sie dowiem

02.05.2008
12:06
[4]

blazerx [ ]

Tutaj jest dużo różnych kodów rejestracyjnych które na pewno będą działały w dmc4, to kody uniwersalne(serwisowe) działają w każdej grze


5P13-RD4L-4J1K-VP53-0RYG-1N4L4
SP13-RD4L-JKVP-0RG1-N4U4

zależy ile masz miejsca na wpisanie.

spoiler start
Nie dawaj nikomu innemu tych kodów bo mogę być w kłopotach za udostępnianie tego
spoiler stop

02.05.2008
12:10
[5]

dj_janasek [ Cesarz ]

Nie weim bo to nie moja gra ale mi sie zdaje ze to jest Devil May Cry 4 dobra napisze do niego na gadu to będe wiedział :P

02.05.2008
13:12
[6]

psiuniek [ Konsul ]

Piracik ???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.