
dj_janasek [ Cesarz ]
Klucz rejestracyjny
Siemka!!! Mój Kumpel ma pewien problem: kupił sobie gre Devil May Cry 4 chciał zainstalować ale okazało sie, że nie ma klucza rejestracyjnego, mógł by dać do reklamacji tyle, że zapodział gdzieś paragon i nie może teraz oddać :( szukał w internecie ale zaden nie pasował (niestety) i nie wie co teraz zrobić. Macie jakieś propozycje ????
DJ Pinata [ in rainbows ]
Pewien jesteś?
Devil May Cry 4
Data Premiery:
Świat: 01 czerwca 2008

dj_janasek [ Cesarz ]
Ooooooo ja premira w czerwcu to ja nie wiem co to za gra O_o
Zaraz sie dowiem
blazerx [ ]
Tutaj jest dużo różnych kodów rejestracyjnych które na pewno będą działały w dmc4, to kody uniwersalne(serwisowe) działają w każdej grze
5P13-RD4L-4J1K-VP53-0RYG-1N4L4
SP13-RD4L-JKVP-0RG1-N4U4
zależy ile masz miejsca na wpisanie.
dj_janasek [ Cesarz ]
Nie weim bo to nie moja gra ale mi sie zdaje ze to jest Devil May Cry 4 dobra napisze do niego na gadu to będe wiedział :P
psiuniek [ Konsul ]
Piracik ???