GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mały wypadek kumpla

02.05.2008
11:49
[1]

xyz666 [ Centurion ]

Mały wypadek kumpla

Kumpel wyjezdzal wczoraj pozyczonym samochodem z garazu i niestety dosyc powaznie obdarl prawe nadkole, czy sa jakies preparaty, pasty, ktorymi mozna zatuszowac i czesciowo zniwelowac obdarcie?

02.05.2008
11:51
[2]

blazerx [ ]

A przyznać się i zapłacić za naprawę to "kumpel" nie potrafi?

02.05.2008
11:52
[3]

milekk [ Pretorianin ]

Tempo-zawsze działa to taka pasta.

02.05.2008
11:53
[4]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

W TV markecie byla taka pasta... ale na serio to do lakiernika zamalowac nadkole i po klopocie :)

02.05.2008
11:53
[5]

xyz666 [ Centurion ]

blazerx -> jego sumienie, ja bym sie przyznal, ale nie o to pytam

a ile moze kosztowac zamalowanie nadkola?

02.05.2008
11:55
[6]

Vidos [ Legend ]

Kłamstwo ? --> odradzam, jeżeli chodzi o samochód, gdy prawda wyjdzie na jaw, to będzie tylko gorzej.

Zalecane: Przyznać się i ponieść koszty naprawy.

02.05.2008
11:56
smile
[7]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Niech będzie uczciwy, czyli: niech się przyzna i zapłaci za naprawę oraz postawi zgrzewkę piwa

02.05.2008
11:58
[8]

Luki1313 [ Centurion ]

xyz666 -> jesli sa to rysy tylko na bezbarwnym to jest szansa to spolerowac jesli uszkodzil juz lakier to koszta w autoryzowanym serwisie jednego elementu to 400 zl i w gore w nieautoryzowanych od ok 200 w gore.

02.05.2008
11:59
[9]

xyz666 [ Centurion ]

a moze jeszcze ktos poleci jakies pasty itp?

02.05.2008
12:18
[10]

siwy346 [ addicted to music ]

jak mocno to zarysował może mógłbyś dać fote czy coś?
ale tak w granicach 200-400zł kosztuje wyklepanie i zamalowanie
czy kumpel ma w ogóle prawko

02.05.2008
12:34
[11]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Niech się przyzna i pokaże jakiś preparat że zaraz naprawi szkody.

02.05.2008
12:37
[12]

xyz666 [ Centurion ]

prawko ma, ale doswiadczenia malo, a wyjazd strasznie waski, zarysowane jest bardzo gleboko

02.05.2008
12:39
[13]

siwy346 [ addicted to music ]

a macie w okolicy jakiś zakład lakierniczy ??
bo skoro głęboko to trzeba będzie zdjąć wyklepać i pomalować pod kolor samochodu więc zależnie od zakładu gdzie to będzie robione wyniesie to gdzieś około 200-400zł
możesz jeszcze powiedzieć jaki to samochód

02.05.2008
12:42
[14]

xyz666 [ Centurion ]

samochód to Rover

02.05.2008
12:42
[15]

Arczens [ Legend ]

Moze juz czas nauczyc sie jezdzic ?

02.05.2008
12:44
[16]

siwy346 [ addicted to music ]

kumpel będzie miał nauczkę zapłaci te 200-400zł i po sprawie na drugi raz samochodu nie dostanie
i niech się cieszy że nie musi kupować całego zderzaka bo rovera chyba nie jest tak prosto znaleźć

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.