xyz666 [ Centurion ]
Mały wypadek kumpla
Kumpel wyjezdzal wczoraj pozyczonym samochodem z garazu i niestety dosyc powaznie obdarl prawe nadkole, czy sa jakies preparaty, pasty, ktorymi mozna zatuszowac i czesciowo zniwelowac obdarcie?
blazerx [ ]
A przyznać się i zapłacić za naprawę to "kumpel" nie potrafi?
milekk [ Pretorianin ]
Tempo-zawsze działa to taka pasta.
Beaverus [ Bounty Hunter ]
W TV markecie byla taka pasta... ale na serio to do lakiernika zamalowac nadkole i po klopocie :)
xyz666 [ Centurion ]
blazerx -> jego sumienie, ja bym sie przyznal, ale nie o to pytam
a ile moze kosztowac zamalowanie nadkola?
Vidos [ Legend ]
Kłamstwo ? --> odradzam, jeżeli chodzi o samochód, gdy prawda wyjdzie na jaw, to będzie tylko gorzej.
Zalecane: Przyznać się i ponieść koszty naprawy.

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Niech będzie uczciwy, czyli: niech się przyzna i zapłaci za naprawę oraz postawi zgrzewkę piwa
Luki1313 [ Centurion ]
xyz666 -> jesli sa to rysy tylko na bezbarwnym to jest szansa to spolerowac jesli uszkodzil juz lakier to koszta w autoryzowanym serwisie jednego elementu to 400 zl i w gore w nieautoryzowanych od ok 200 w gore.
xyz666 [ Centurion ]
a moze jeszcze ktos poleci jakies pasty itp?
siwy346 [ addicted to music ]
jak mocno to zarysował może mógłbyś dać fote czy coś?
ale tak w granicach 200-400zł kosztuje wyklepanie i zamalowanie
czy kumpel ma w ogóle prawko
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Niech się przyzna i pokaże jakiś preparat że zaraz naprawi szkody.
xyz666 [ Centurion ]
prawko ma, ale doswiadczenia malo, a wyjazd strasznie waski, zarysowane jest bardzo gleboko
siwy346 [ addicted to music ]
a macie w okolicy jakiś zakład lakierniczy ??
bo skoro głęboko to trzeba będzie zdjąć wyklepać i pomalować pod kolor samochodu więc zależnie od zakładu gdzie to będzie robione wyniesie to gdzieś około 200-400zł
możesz jeszcze powiedzieć jaki to samochód
xyz666 [ Centurion ]
samochód to Rover
Arczens [ Legend ]
Moze juz czas nauczyc sie jezdzic ?
siwy346 [ addicted to music ]
kumpel będzie miał nauczkę zapłaci te 200-400zł i po sprawie na drugi raz samochodu nie dostanie
i niech się cieszy że nie musi kupować całego zderzaka bo rovera chyba nie jest tak prosto znaleźć