GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z grą internetową Dark and Light

02.05.2008
11:31
smile
[1]

Mirazi_Heket [ Legionista ]

Problemy z grą internetową Dark and Light

Proszę o pomoc w sprawie ww. gry tj. Dark and Light. Po zalogowaniu się i uruchomieniu gry po pewnym czasie lub po próbie interakcji z otoczeniem gra wywala mi do pulpitu i wyświetla komunikat w stylu: "przepraszamy za błędy, informacje nad którymi pracowałeś mogły zostać utracone". Co może być przyczyną błędu? PS Mam service packa 3 i mój komputer spełnia wymagania minimalne gry

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.