GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam filmu, proszę o pomoc : )

02.05.2008
11:23
smile
[1]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Szukam filmu, proszę o pomoc : )

Szukam tytułu filmu, już streszczam fabułę : )

Grupa ludzi ma wziąć udział w wyścigu ze związanymi oczami. Biegną wyznaczoną przez miasto trasą, komu się uda dobiec jako pierwszy (albo w ogóle ; P) ten zgarnia jakąś kasę, czy cuś : )

W sumie tyle wiem, ale fabuła jest dosyć nietypowa : ) Byłbym wdzięczny za pomoc : )

02.05.2008
11:54
smile
[2]

sepultura fan [ Centurion ]

To bedzie "Ślady zębów na kaszance 4"

02.05.2008
12:12
smile
[3]

Latynosik [ Centurion ]

to co opowiedziałeś to jest teledysk Prodigy --->

Ale jeśli chodzi o film to taki chyba nie istnieje :)

02.05.2008
12:33
[4]

siwy346 [ addicted to music ]

jeśli chodzi o film to nie istnieje
ostatnio ten teledysk leciał na vivie to może coś Ci się skojarzyło

02.05.2008
14:53
smile
[5]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

<drapie się po głowie> A ktoś mi mówił że jest taki film i do niego był robiony utwór : (

Ależ ludzie kłamliwi są : P

btw - Oczywiście serdeczne dzięki : )

02.05.2008
14:54
[6]

maviozo [ Man with a movie camera ]

INTACTO
a nie, nie doczytałem że przez miasto, tam biegli przez las:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.