GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kolekcja Klasyki GTA: Trylogia

02.05.2008
11:12
[1]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

Kolekcja Klasyki GTA: Trylogia

chcialbym sie dowiedziec czy gta 1 i 2 z wydania kolekcji klasyki da uruchomic sie na windows xp?

02.05.2008
11:15
[2]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

^^ prosze o pomoc chce kupic a mam xp-ka

02.05.2008
11:16
[3]

cfs09 [ Konsul ]

Da się, sam grałem na XPku z SP2 i działało bez zarzutów.

02.05.2008
11:17
[4]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

dzieki za pomoc

02.05.2008
12:59
[5]

Kumerang [ Legionista ]

Mi nie uruchomiło się Gta 2 a reszta poszła bez zarzutu.Mam Windows Xp a nakładkę Visty.

02.05.2008
13:00
[6]

Arxel [ Legend ]

GTA 2 działalo u mnie bez większych problemów. Niestety jedynka się przycianała, hehe :-)

02.05.2008
13:19
smile
[7]

gargi pl [ Legionista ]

mi działał nawet GTA 1,2,3 ale 4 jeszcze nie mam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.