żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]
Kolekcja Klasyki GTA: Trylogia
chcialbym sie dowiedziec czy gta 1 i 2 z wydania kolekcji klasyki da uruchomic sie na windows xp?
żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]
^^ prosze o pomoc chce kupic a mam xp-ka
cfs09 [ Konsul ]
Da się, sam grałem na XPku z SP2 i działało bez zarzutów.
żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]
dzieki za pomoc
Kumerang [ Legionista ]
Mi nie uruchomiło się Gta 2 a reszta poszła bez zarzutu.Mam Windows Xp a nakładkę Visty.
Arxel [ Legend ]
GTA 2 działalo u mnie bez większych problemów. Niestety jedynka się przycianała, hehe :-)

gargi pl [ Legionista ]
mi działał nawet GTA 1,2,3 ale 4 jeszcze nie mam