GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Usługa posłaniec .. Jak wyłączyc ?

02.05.2008
10:36
smile
[1]

rkm_ [ Konsul ]

Usługa posłaniec .. Jak wyłączyc ?

Witam. Od 2 dni co jakiś czas pokazuje mi się komunikat posłańca .. w Jaki sposób można go wyłączyć ?

02.05.2008
10:39
smile
[2]

Arxel [ Legend ]

Start->Panel Sterowania->Wydajność i konserwacja->Narzędzia administracyjne->Usługi
Szukasz na liście "Posłaniec" i zatrzymujesz jego działanie, oraz dajesz Wyłączony :-)

02.05.2008
10:40
[3]

olivierpack [ Generaďż˝ ]

02.05.2008
10:44
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

xp-AntiSpy 3.96.8

Proste narzędzie służące do zmiany wielu ukrytych ustawień, w systemie Windows XP. Z programem dostosujemy funkcje Windows Media Player (m.in. wyłączymy opcję automatycznego pobierania licencji, funkcję automatycznych uaktualnień i ściągania kodeków...), wyłączymy usługę raportowania błędów w systemie oraz pakiecie OfficeXP, dostosujemy Internet Explorer (wyłączając m.in. automatyczną i zaplanowaną aktualizację, autouzupełnianie formularzy, kontrolki ActiveX, Java Script itp.), wyłączymy wiele zbędnych i spowalniających system usług, całkowicie usuniemy MSN Messenger i wiele, wiele innych.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.