
rkm_ [ Konsul ]
Usługa posłaniec .. Jak wyłączyc ?
Witam. Od 2 dni co jakiś czas pokazuje mi się komunikat posłańca .. w Jaki sposób można go wyłączyć ?

Arxel [ Legend ]
Start->Panel Sterowania->Wydajność i konserwacja->Narzędzia administracyjne->Usługi
Szukasz na liście "Posłaniec" i zatrzymujesz jego działanie, oraz dajesz Wyłączony :-)
olivierpack [ Generaďż˝ ]
mirencjum [ operator kursora ]
xp-AntiSpy 3.96.8
Proste narzędzie służące do zmiany wielu ukrytych ustawień, w systemie Windows XP. Z programem dostosujemy funkcje Windows Media Player (m.in. wyłączymy opcję automatycznego pobierania licencji, funkcję automatycznych uaktualnień i ściągania kodeków...), wyłączymy usługę raportowania błędów w systemie oraz pakiecie OfficeXP, dostosujemy Internet Explorer (wyłączając m.in. automatyczną i zaplanowaną aktualizację, autouzupełnianie formularzy, kontrolki ActiveX, Java Script itp.), wyłączymy wiele zbędnych i spowalniających system usług, całkowicie usuniemy MSN Messenger i wiele, wiele innych.