pizol87 [ Centurion ]
Problem z głośnikami creative
mam głośniki creativa a500. Są one dobrze podłączone i gdy słucham muzyki działają wszystkie ale gdy puszcze jakiś film przez allplayera to działają tylko 2 przednie i nie wiem co z tym fantem zrobić grzebie w ustawieniach i nic. Gdy puszcze film przez winampa to oczywiście działają wszystkie. Proszę o pomoc jak mam ustawić playera aby działały wszystkie głośniki