GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z głośnikami creative

02.05.2008
10:20
[1]

pizol87 [ Centurion ]

Problem z głośnikami creative

mam głośniki creativa a500. Są one dobrze podłączone i gdy słucham muzyki działają wszystkie ale gdy puszcze jakiś film przez allplayera to działają tylko 2 przednie i nie wiem co z tym fantem zrobić grzebie w ustawieniach i nic. Gdy puszcze film przez winampa to oczywiście działają wszystkie. Proszę o pomoc jak mam ustawić playera aby działały wszystkie głośniki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.