
Aschman [ Death Magick For Adepts ]
Problem z klawiaturą
Instalowałem ostatnio u znajomego Win Xp na nowo i pojawił się problem, podczas pisania nie wyskakuje małe "ł" i za cholere nie wiem jak to można naprawić .Bawiłem się juz z paskiem języka, ale to nic nie dało.
mirencjum [ operator kursora ]
Brak małego ł
Wszystko to zasługa skrótu klawiszowego "przywłaszczonego" przez sterownik karty graficznej Intela.
Aby problem rozwiązać należy:
a) wyłączyć funkcję skrótów klawiszowych w ustawieniach sterownika (Graphics Properties Hot Keys Disable)
b) ściągnąć uaktualnienie wydane przez producenta dla użytkowników z Polski
Download
Jest to plik rejestru, więc należy go z nim scalić.
Plik pozwala jednocześnie korzystać z dobrodziejstw hotkeys i używania polskich znaków.
Panel sterowania » Opcje regionalne i językowe » zakładka Języki » Szczegóły
1: Wybieramy z rozwijanego menu Polski – Polski (Programisty) » Zastosuj
2: Usuwamy z usług wszystkie oprócz Polski (programisty)