GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam pytanie do ludzi z Wrocławia?

02.05.2008
08:15
[1]

Master BaraBaron [ Centurion ]

Mam pytanie do ludzi z Wrocławia?

Czy udalo się pobić gitarowy rekord Guinessa w utworze Hey joe?
bo jestem ciekawy

02.05.2008
08:19
[2]

blazerx [ ]

Tak



Poprzedni rekord był bodajże 1881 osób.

02.05.2008
08:29
[3]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

Tak, udało się :)



Ja również przyczyniłem się do jego pobicia :) Gratulacje dla wszystkich :)

02.05.2008
09:16
smile
[4]

kusiak11 [ Konsul ]

Było świetnie! Też tam grałem ^^

Lista osób:
1.Gregov
2.kusiak11

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.