GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Biceps rzezba. Klatka piersiowa

01.05.2008
23:56
[1]

langdon [ Konsul ]

Biceps rzezba. Klatka piersiowa

Jakie barc ciezary i jakie serie zeby wyrzezbic bicepsa ?Normalnie na serie biore 4 serie po10 powtorzen z 14kg na jednej sztangli. Nie wiem czy na rzezbe to dobry pomysl :/

Nastepnie odnosnie klaty. Robie pompki po 50 na serie. Cwicze juz sporo i probowalem wszystkich sposobow. Jednak wszystko mi wchodzi w jedno miejsce od sutka do pod pachy. Wogole nie moge powiekszyc klaty w gornej czesci i dolnej (od sytka w dol). Znacie jakies sprtawdzone sposoby na powiekszenie klaty w tych miejscach ?

02.05.2008
00:03
[2]

jajko w imadle [ Kozak ]

na górną i dolną część klaty to tylko chyba skośna ławeczka + sztanga.

02.05.2008
00:15
[3]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Nie będę łamał regulaminu i pisał żebyś wszedł na forum sfd i tam poczytał.

02.05.2008
00:22
[4]

Anduril [ Evviva l arte! ]

w domowcyh warunkach


Biceps rzezba. Klatka piersiowa - Anduril
02.05.2008
00:23
smile
[5]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Gore klaty , kladziesz sie na laweczce skosna w gore , opuszczasz gryf na gorna czesc klaty , analogicznie na dol jak chcesz dolna late , pompki rozciagna Ci klate .

Bic , to zalezy ile cm obwodu , pocwicz tez triceps , na rzezebe to wieksza ilosc powtorzen .

02.05.2008
00:25
[6]

langdon [ Konsul ]

W bicepsie 37 cm . A przypadkiem na rzezbe to nie jest tak, ze wieksze ciezary i powiedzmy z 20 powtorzen na 18,16, 14 ?

Kurde nie pamietam tej zasady. Na rzezbe mniejsze ciezary ale wieksza ilosc powtorzen, na mase wieksze ciezary i mniejsza ilsc powt.
Cos takeigo bylo tylko nie pamietam jak dokladnie

02.05.2008
00:29
smile
[7]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Na rzezbe - > mniejsze ciezary , wiecej powtorzen
na mase -> weksze ciezary , srednia ilosc powtorzen
na sile -> duuuuuze ciezary , mala ilosc powtorzen

02.05.2008
01:06
[8]

super game fan [ Konsul ]



02.05.2008
02:12
smile
[9]

langdon [ Konsul ]

Dziek iza wszystkie odpowiedzi. Mysle, ze juz sobie poradze :)

02.05.2008
02:17
[10]

qweks [ Helix pomatia ]

Skrzat jesteś w błędzie. Ćwiczenia "na silę" są zestawem, gdzie stosujesz schodkowy system ciężarów przy powtórzeniach 10-12 na serię dokładając ciężar.

Twój model to ćwiczenia powodujące wzrost masy chyba, że nie chcesz do momentu gdy nie sięgniesz pleców czy nie być w stanie się grzebieniem uczesać z racji przerostu masy mięśniowej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.