GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedźmin nocd ?

01.05.2008
22:38
[1]

seppu [ Konsul ]

Wiedźmin nocd ?

Witajcie, mam pytanie. Czy mogę zrobić tak, by oryginalnego Wiedźmina uruchomić bez płyty ? Zwykle w takich wypadkach pomagał obraz płyty wykonany alcoholem, tym razem jednak dalej woła o płytkę.

01.05.2008
22:44
[2]

zoloman [ Konsul ]

widocznie wybierasz zly profil w Alcoholu, dowiedz sie czym jest zabezpieczona plyta z grą

01.05.2008
23:42
smile
[3]

peners [ SuperNova ]

Solidshield tym jest zabezpieczona płytka, ale nie podam sposobu odpalenia ze względu na regulamin.

02.05.2008
00:07
[4]

paladyn innosa! [ Pretorianin ]

no wlasnie bo wy,crackasz,

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.