
gargi pl [ Legionista ]
Euro 2008
kto oglądał wczoraj mecz Chelsea, Liverpul??
był remis 1-1 i w dogrywce kto wygrał??

Regis [ ]
O nie! Onet i Wp zakonczyly dzialalnosc? Zamkneli google?
gargi pl [ Legionista ]
nie mam co robic to na forum siedze i wymyślam wątki

Pawel_13 [ Pretorianin ]
3:2 dla Chelsea
gargi pl [ Legionista ]
nielubisz Chelsea??
owens [ Generaďż˝ ]
Co ma Euro do meczów klubowych ??
Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]
Ja pierdziele ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz ?
KapCioch [ Generaďż˝ ]
wymyślam wątki
Staaaary, zdecydowanie za dużo powiedziane
Mofis [ Dark Dragon ]
o lool
po
1. co ma wspolnego Euro 2008 z Liga Mistrzow i meczem Liverpool a nie pul
2.ORTORGAFIA naucz sie pisac
3. I tym nie mam co robic to na forum siedze i wymyślam wątki sam sie przyznajez ze spamujesz a to wiez co...Chyba ze nie czytales Regulaminu...

blazerx [ ]
[2]
<-