GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Euro 2008

01.05.2008
22:29
smile
[1]

gargi pl [ Legionista ]

Euro 2008

kto oglądał wczoraj mecz Chelsea, Liverpul??
był remis 1-1 i w dogrywce kto wygrał??

01.05.2008
22:31
smile
[2]

Regis [ ]

O nie! Onet i Wp zakonczyly dzialalnosc? Zamkneli google?

01.05.2008
22:34
[3]

gargi pl [ Legionista ]

nie mam co robic to na forum siedze i wymyślam wątki

01.05.2008
22:49
smile
[4]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

3:2 dla Chelsea

01.05.2008
22:51
[5]

gargi pl [ Legionista ]

nielubisz Chelsea??

01.05.2008
22:53
[6]

owens [ Generaďż˝ ]

Co ma Euro do meczów klubowych ??

01.05.2008
23:03
[7]

Ciekawy Fryzjer [ Człowiek z bdg ]

Ja pierdziele ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz ?

01.05.2008
23:24
[8]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

wymyślam wątki

Staaaary, zdecydowanie za dużo powiedziane

02.05.2008
08:37
[9]

Mofis [ Dark Dragon ]

o lool
po
1. co ma wspolnego Euro 2008 z Liga Mistrzow i meczem Liverpool a nie pul
2.ORTORGAFIA naucz sie pisac
3. I tym nie mam co robic to na forum siedze i wymyślam wątki sam sie przyznajez ze spamujesz a to wiez co...Chyba ze nie czytales Regulaminu...

02.05.2008
08:56
smile
[10]

blazerx [ ]

[2]

<-

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.