GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Britain's Got Talent - Michael Jackson

01.05.2008
22:27
[1]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

Britain's Got Talent - Michael Jackson

Nie mogę przestać oglądać :D

01.05.2008
22:41
smile
[2]

beowulff [ konsolowiec ]

nice

01.05.2008
22:43
smile
[3]

Łyczek [ Legend ]

Trwają castingi do polskiego "Got Talent".

01.05.2008
22:49
smile
[4]

Molpi [ I LOL'd ]

dobre ;D

01.05.2008
22:50
[5]

Kozi89 [ Legend ]

Łyczek ---> Pierwsze słyszę. Na czym to polega w ogóle?

01.05.2008
22:51
smile
[6]

Łyczek [ Legend ]

Zapraszam do lektury Kozi :)

01.05.2008
22:51
smile
[7]

beowulff [ konsolowiec ]

kozi89-> na tvn trabia, pokazujesz swoj talen i jiri cie przepuszcza dalej :)

01.05.2008
22:53
[8]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Respect dla gościa, szok.

01.05.2008
22:54
smile
[9]

Kozi89 [ Legend ]

Może być ciekawie. Niestety nie mam żadnego talentu który można by zaprezentować :D Pozostaje oglądanie w tv.

01.05.2008
23:00
smile
[10]

Krala [ ]

Jakbym ja chciał naśladować Jacksona w takim programie, to wziąłbym do pomocy jakiegoś dwunastoletniego forumowicza i wcale nie musiałbym tak tańczyć.

01.05.2008
23:01
smile
[11]

beowulff [ konsolowiec ]

Loon-> nie znalem Cie od tej strony....


ed

ufff....

01.05.2008
23:02
smile
[12]

Krala [ ]

Beo - ale nie chciałbym :)

01.05.2008
23:24
smile
[13]

dudka [ Legend ]

niektórzy mają fajne pomysły

01.05.2008
23:25
smile
[14]

żbike [ Generaďż˝ ]

Zastanawiam się tylko jaki my pokażemy talent ? Może ktoś wypije 5 litrów spirytusu z gwinta za jednym razem ? To by było ciekawe !!

01.05.2008
23:30
[15]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

Chciałbym umieć tak wymiatać jak ten biały

02.05.2008
00:07
smile
[16]

nagytow [ Firestarter ]

Swietny filmik, dzieki za linka Wo_Ja_Ann :)

02.05.2008
00:36
smile
[17]

Adamss [ beer & chill ]

Łoooo, pozytywnie rozje**** :D.

02.05.2008
00:42
smile
[18]

Fett [ Avatar ]

O_o

02.05.2008
00:51
smile
[19]

Fett [ Avatar ]

skonczył mi sie edit :(

Przysiegam ze ja kto bedzie w Polsce nie przegapie ani jednego odcinka

02.05.2008
00:53
[20]

blazerx [ ]

^
niezłe

02.05.2008
01:58
[21]

ZgReDeK [ Enemy of the Sun ]

02.05.2008
03:58
[22]

N|NJA [ Senator ]

Dżangoba-> To chyba najlepszych performensów z "Got Talent" nie widziałeś:



(Leonid ma charyzme)


Greatest WTF moments in television.


Aczkolwiek to jest zaraz za tym




Choć z tegorocznych GotTalentów najbardziej do gustu przypadł mi ten:

02.05.2008
04:49
[23]

blazerx [ ]

Wstawki z komentarzami ant'a i dec'a psuja ten program.

02.05.2008
09:15
[24]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

Yogh -----> Ten koles, który gra na keybordzie jest rewelacyjny :D Ledwo z podlogi wstalem po obejrzeniu tego człowieka :D

02.05.2008
12:37
[25]

N|NJA [ Senator ]

Wo-Ja-> Wiadomo, brytolska wersja programu ma co roku takie absurdalne wyskoki i wystepy jak ten z keyboardem, amerykanie mają po prostu frików, wyspiarze zaś- ludzi wyposażonych w autoironię :)

02.05.2008
13:05
[26]

ElNinho [ STROH 80 ]

No dziewczyny ze Scala całkiem niezłe ale taka np Grupa Mo'carta zjada je na śniadanie :)

02.05.2008
13:06
[27]

N|NJA [ Senator ]

Ninho-> Chłopaków z grupy Mo'Carta bym nie zaprosił na kolacje ;)

02.05.2008
13:14
[28]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Wymiatają kolesie z postu 1.

02.05.2008
13:35
[29]

ZgReDeK [ Enemy of the Sun ]

Choć z tegorocznych GotTalentów najbardziej do gustu przypadł mi ten:


Talent? Wyszly, zagraly jakis wyuczony kawalek i tyle. Jak ktos wspomnial przy grupie mo'Carta wymiekaja :D
mimo wszystko takie czysto wyuczone typowo techniczne talnety.. nie powinny miec tam miejsca.

02.05.2008
13:39
[30]

Vidos [ Legend ]

Ładny popis :)

02.05.2008
13:40
[31]

ElNinho [ STROH 80 ]

NINJA - ok, to scenatiusz taki - kolacja z dziewczynami Scale a przygrywa Grupa Mo'carta :)

02.05.2008
14:08
[32]

Fett [ Avatar ]

Yogh - nie widziałem tylko filmiku z gościem na keyboardzie :) Co do Leonida to to jest lepsze :P - nie ogarniam tego gościa:|

Co do filmiku z pierwszego postu to nie wiem czemu przez 3/4 całości pokazana jest widownia

02.05.2008
14:22
[33]

N|NJA [ Senator ]

Zgredek-> No ale panowie, nie oszukujmy sie, przecież nikt tu nie mówi o talencie do grania jakimimś końkim wlosiem po metalowych strunach i wszyscy wiedza, dlaczego Simon Cowell sie podniósł na krzesle, jak weszły na scene :)


02.05.2008
14:33
[34]

ZgReDeK [ Enemy of the Sun ]

N|NJA -- > nie , wystarczyłoby gdyby zagrały jakis cover Metallici ( xD )

Co innego gdy gościu - Tony Laf bodajże, przychozi i gra swój kawałek i dostaje standing ovation
A tu komentarz z youtube z ktorym zgadzam sie w 100%

How did they get through!? why are these people so impressed? there are thousands of quartets that play just as well or better in colleges here (i've played with a few myself) in America and in Britian i'm sure. And that piece is so easy junior high and high school students play it perfectly well. sex appeal is the only reason i guess.

02.05.2008
14:38
[35]

N|NJA [ Senator ]

Zgred-> Alez ja tez się w stu procentach zgadzam z owym komenatarzem, takie coś mogło ich przepchnąc jedynie przez eliminacje. Ale fakt, że mają fajne nogi i wydatne piersi doprowadzi je do finału i nikt, kto ma choć odrobine oleju w głowie nie śmie nawet twierdzić, ze o pitolenie na strunowcach tu chodzi.


N|NJA -- > nie , wystarczyłoby gdyby zagrały jakis cover Metallici ( xD )

Od tego masz inny kwartet złozony z samych kobiet. Apocalyptica sie nazywa :P

02.05.2008
14:40
[36]

Fett [ Avatar ]

Lepszym niż Scala przykładem jest Michelle L'amour, która właściwie nie pokazała nic ciekawego;) Wczoraj ślęcząc na youtubie odnosiłem wrażenie, że momentami ten program jest ustawiony

02.05.2008
14:44
smile
[37]

Drackula [ Bloody Rider ]

Co do pierwszego filmiku:

Made in bollywood :),

Powaznie, dzieki temu natlokowi indyjskich filmow, w samej anglii jest juz kilka szkol gdzie choreografowie tanca z bollywodzkich filmow ucza takiego nowoczesnego tenca ktory jest mieszanka wiele roznych czasem z silnymi nalecialosciami folkloru indyjskiego. Jak ktos zaintersowany to znajdzie sobie wiecej na ten temat :)

02.05.2008
14:57
[38]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Było kiedyś głośno na GOLu o amerykańskiej wersji. Nie przeglądałem jeszcze linków tutaj, ale były np. do gimnastyczki która strzela wygięta o 270stopni z nóg do tarczy z łuku, magik, który przebierał kobitkę w mgnieniu oka [to w linku Fetta 18] itp.

Nie przegapię prawdopodobnie żadnego odcinka, o ile będzie trzymać to jakiś poziom.


Oni chyba mają jakieś problemy z dźwiękiem:) W tamtych Hasselhof klaskał nie do rytmu, tutaj też coś takiego widzę:)

02.05.2008
14:58
smile
[39]

dudka [ Legend ]

Napewno Polski Got Talent nie będzie taki rewelacyjny jak angielski czy amerykański. I nie chodzi mi tu o talenty Polaków, ale prowadzenie programu. Dam sobie rękę uciąć że samo jury nie wystarczy, tylko będzie potrzebny jakiś idiota prowadzący który będzie puszczał sztuczne gadki i usmiechy... (patrz Jak oni spiewają, taniec z quasi-gwiazdami, you can dance)

edit: obejrzałem kwartet, nic powalającego, nie wiem czym się tak podniecili

02.05.2008
15:11
[40]

dudka [ Legend ]

Edit mi się skończył. Lista najlepszych wg mnie występów w Braitans i Amercans Got Talent (kolejność przypadkowa):






Miałbym problem żeby wyłonić zwycięzcę :P

02.05.2008
15:16
[41]

maviozo [ Man with a movie camera ]


Od siebie. Fault line. Może nie rewelacja, ale fajne.

dudka->fragmencik tego z drugiego linka pokazują na tvnie.
4. link to to co pisałem wcześniej:)

02.05.2008
15:16
[42]

ZgReDeK [ Enemy of the Sun ]

Paul Potts, Paul Potts... ok w pierwszym odcinku zrobił wrażenie ale to, że został zwycięzcą to dla mnie lekkie nieporozumienie...Podobnie jak Scala tyle, że wygrał chyba abrdziej z litości - wygląd, "historia" etc ..

02.05.2008
15:24
[43]

N|NJA [ Senator ]

Zgred-> Właśnie dlatego z GotTalentów oglądam jedynie eliminacje, to co się dzieje dalej mało mnie obchodzi, bo tak naprawdę każdy wykonawca przechodzący dalej to "gwiazda jednego przeboju", ktoś charakterystyczny i zapewniajacy wysoką oglądalność, ale tylko "w sam raz na jeden raz". Potts jako sprzedawca komórek śpiewający arie, panienki ze Scali operujace bardziej cyckami niż skrzypcami, Connie, która wszystkich ruszyła głównie tym, ze jest sześciolatką ze spacją w zębach i tak dalej.Opierają się tylko na jednym tzw. "selling poincie" i lecą dalej, ale w fazie finałowej jest to straszliwa nuda, bo wszyscy wiemy co kto umie, co zrobi i nic nas nie zaskoczy.



BTW- Luźny ziomek z zeszłorocznej edycji. Też nie wiem, co tak zachwyciło jury, bo wykonanie fajne, ale stwierdzenie "Lepszy od Stinga" to jakiś żart. Ale gość wzbudza jakąś taką bezwarunkową sympatię swoim podejściem i dlatego leci dalej.

02.05.2008
15:28
[44]

ZgReDeK [ Enemy of the Sun ]

Racja. Dla mnie żenadą był koleś z małpką przedstawiający ten sam numer w pół finale. Ciężko było cos nowego wymyśleć :/


Mam nadzieje, że ten koleś od Majkela i ten drugi wymyślą coś równie dobrego ..

02.05.2008
15:30
[45]

Luzer [ Music Addict ]

Yoghurt - a taki Terry Fator? Akurat on calkiem niezle zaskakiwal do ostatnich odcinkow

02.05.2008
15:38
[46]

N|NJA [ Senator ]

Luzer-> Jeden z niewielu jasnych punktów. Rozpieprzył mnie w eliminacjach, potem nie było już takiego zaskoczenia, ale i tak w masie brzuchomówców faktycznie pozytywnie się wyróznił czymś oryginalnym (o co trudno w tym zawodzie)


Ale to akurat wyjątek potwierdzający regułę. :)

04.05.2008
20:13
smile
[47]

Grand [ The One And Only ]

Fajne fajne :)
Ale najfajniejsza to tam jest Amanda :) :*

04.05.2008
20:58
[48]

legrooch [ MPO Squad Member ]

A co powiecie na:

Tony Laf - wyciskacz łez + niesamowity własny kawałek

04.05.2008
21:07
[49]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Dobre, tylko dlaczego realizator zamiast pokazywać tańczących pokazuje jurorów, publiczność oraz tych dwóch gości!?
Przez to nie było widać połowy tańca!

04.05.2008
21:09
[50]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Grand ==> Dokładnie. Nie znajdzie się u nas ktoś, kto wzbudza sympatię na skalę Amandy (trochę gorzej, ale Brandy też nieźle sędziuje). Aż się boję naszych edycji....

04.05.2008
21:21
[51]

Grand [ The One And Only ]

A kto wogóle będzie w jury w PL ja widzę Kube Wojewódzkiego i brak mi opcji ;D ale Kuba musi być

04.05.2008
21:42
smile
[52]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

?!?!?!

05.05.2008
01:47
[53]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Zauważyłem jakiś czas temu, że mam cholerną nadpobudliwość na punkcie sentymentalnych kawałków. Potts i młoda oraz widok ryczącej Amandy mnie też rozkładają..... :|

05.05.2008
02:05
[54]

ZgReDeK [ Enemy of the Sun ]

legrooch [ Level: 52 - MPO Squad Member ]

Grand ==> Dokładnie. Nie znajdzie się u nas ktoś, kto wzbudza sympatię na skalę Amandy (trochę gorzej, ale Brandy też nieźle sędziuje). Aż się boję naszych edycji....


Od płaczu będzie Górniak xD

05.05.2008
04:53
[55]

obrydzien [ Pretorianin ]

ten jest najlepszy ;P

05.05.2008
10:40
[56]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

05.05.2008
10:53
[57]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Świetna. Zobaczymy jak się zakończy starcie z resztą wokalistów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.