GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

top lista gier na PC

01.05.2008
22:13
[1]

Pacix [ Chor��y ]

top lista gier na PC

jaka według was jest najlepsza gra??????????

01.05.2008
22:15
smile
[2]

gargi pl [ Legionista ]

według mnie najlepsza gra to Crysis później Wiedzmin i dalej tak na remisie Pro Street i Test Drive :)

01.05.2008
23:32
smile
[3]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Według gamerankings i gamestats najwyżej ocenianą grą na PC jest The Orange Box, według mobygames jest to Unreal Tournament i The Orange Box a według metacritic jest to The Orange Box, Half-Life 2, Half-Life, Bioshock oraz Out of the Park Baseball 2007. Oczywiście oceny te są średnimi ocenami z zebranych na danej stronie recenzji z różnych portali internetowych oraz czasopism.









Według mnie najlepszą grą w jaką grałem na PC jest chyba Far Cry ale wybór jest zdecydowanie trudny.

01.05.2008
23:42
[4]

diablooo7 [ Centurion ]

Call of Duty
Need For Speed
Resident Evil 4
Tom Clancy's Splinter
Diablo

01.05.2008
23:52
smile
[5]

boskijaro [ Legend ]

Half-Life 2 i Episode Two, Gothic 1 i 2, Bioshock, Warcraft 3, Diablo 2 i tak dalej ...

02.05.2008
00:14
[6]

Send1N [ Konsul ]

Crysis S.T.A.L.K.E.R TimeShift Call of duty 4

02.05.2008
11:12
[7]

CRUX [ Konsul ]

CRISIS
TEAM FORTRESS2
HALF LIFE 2 , ep . 1 , 2 ,

02.05.2008
11:14
smile
[8]

huba-uba [ Konsul ]

Gothic 1

02.05.2008
11:58
[9]

Wasylus [ Konsul ]

---> Cobra-Cobretti

Jeśli chodzi o MobyGames podałeś najlepsze gry w kategorii WINDOWS i to wg zebranych srednich recenzji z czasopism (tak jak piszesz) - to tzw. MobyRank. Jest jescze MobyScore - średnia ocena użytkowników serwisu MobyGames, tu w kategorii WINDOWS wygrywa gra "Portal". Zresztą każdy może zobaczyć. Ciekawe, że z DOSowych gier najlepiej wypadają przyodówki.

Najlepsza gra wg mnie: Cywilizacja

02.05.2008
12:06
[10]

lazurek [ Konsul ]

Heroes III might and magic

na zawse :))

02.05.2008
12:34
[11]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Wasylus ---> Wiem o tym ale jakoś wydaje mi się że bardziej wyważone oceny wystawiają portale internetowe czy magazyny komputerowe niż użytkownicy. Aczkolwiek na mobygames wiele gier ma po prostu bardzo mało ocen wystawionych od użytkowników więc nie jest to jakaś bardziej obiektywna średnia. Taki Orange Box oceniło zaledwie 10 osób a Portal 28 osób. A średnia ocena Mobyrank gry The Orange Box jest wyciągana z 20 "fachowych" recenzji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.