
eMMeS [ Dwyane Wade ]
Pomóż, pobierz plik z rapidshare :)
Witam,
mam prośbę do każdego użytkownika forum.
Zbieram punkty na przedłużenie konta premium na rapidshare i w tym celu potrzebuję kilku pobrań mojego pliku tam umieszczonego.
Ten plik to archiwum z tapetą na pulpit, a zajmuje jedynie 1mb, więc wszystkich z wolną chwilą bardzo proszę o pobranie.
Oto link:
Z góry dzięki.

master53 [ Senator ]
Ładna chociaż ta tapeta ? :)

eMMeS [ Dwyane Wade ]
mi się podoba, ale o gustach się nie dyskutuje :P
Arxel [ Legend ]
Prosty sposób na nabicie punktow znajdziesz w moim linku ^^
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
+1
Btw. chyba przestanę ściągać cokolwiek. Nie idzie odczytać tych kodów z RS.

beziko [ Senator ]
Niecierpię Rapidshare !! Nie wiem co w nim widzicie !!
blazerx [ ]
A w środku trojan...

Łyczek [ Legend ]
Proszę :)
eMMeS [ Dwyane Wade ]
Arxel - już to kiedyś robiłem, tylko pod nazwą przyspieszacz naszej-klasy, gdy ta miała problemy z serwerami i działała wiadomo jak :P
blazerx - żeby to jeden :D
edit:
master53 - nowego szczerze mówiąc nie widziałem, ale słyszałem że jakiś pogrzany... z kotkami i pieskami na literach czy jakoś tam
Dzięki za starania :)

master53 [ Senator ]
eMMeS --> Próbuje to ściągnąć, ale chyba bez lupy, albo Enigmy nie obejdzie. Ten nowy token jest po prostu beznadziejny.

Pan P. [ Generaďż˝ ]
Plus jeden ode mnie. Całkiem przyjemna tapetka.
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
ok, ale rozkmin to: O_O
eMMeS [ Dwyane Wade ]
jamkgh_rev02 - kotki czy pieski?
TNLC jak kot
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
x4 kot

s1ntex [ Generaďż˝ ]
[12] 'Patology power' !
Dobrze, że mam PREMIUM..
Majcyk [ Pretorianin ]
Mnie tez kotki rozwalaja nie umiem ich rozszyfrowac.

Pan P. [ Generaďż˝ ]
Nie rozumiem tego jęczenia nad nowym tokenem na rapidzie. Proste toto jak drut przecież.
jamkgh_rev02 -->K5V4 w twoim linku i to widać na pierwszy rzut oka.
Odejdźcie trochę od monitorów i dajcie oczom odpocząć, wtedy bezproblemowo zaczniecie odróżniać kotka od pieska. :-)

Azerko [ bleee ]
do tego sie trzeba przyzwyczaić ja kiedys tez nie umialem a teraz hulam :P
StifflersMum [ M.I.L.F ]
mam premium wiec ci pomogę
eMMeS [ Dwyane Wade ]
Pan P. - ja tam u niego nawet V nie widziałem o_O

s1ntex [ Generaďż˝ ]
Przecież ten obrazek się zmienia za każdym razem.

eMMeS [ Dwyane Wade ]
OR5C
Pan P. [ Generaďż˝ ]
s1ntex -> Fakt. Następnym razem będę otwierał cztery zakładki z każdym jotpegiem, żeby sprawdzić czy przypadkiem nie jest za każdym razem inny. :-)
Nie zmienia to faktu, że zwierzątkowy token na rapidzie jest banalny. Bardziej upierdliwy był ten z losową czcionką każdej z liter/cyfr, bo nierzadko znaki na siebie nachodziły znacznie utrudniając odczytanie.
Sznapi [ Rashômon ]
Pobrałem.
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Widzę szykują się następne "kotki" ;/