GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomóż, pobierz plik z rapidshare :)

01.05.2008
22:03
smile
[1]

eMMeS [ Dwyane Wade ]

Pomóż, pobierz plik z rapidshare :)

Witam,
mam prośbę do każdego użytkownika forum.
Zbieram punkty na przedłużenie konta premium na rapidshare i w tym celu potrzebuję kilku pobrań mojego pliku tam umieszczonego.
Ten plik to archiwum z tapetą na pulpit, a zajmuje jedynie 1mb, więc wszystkich z wolną chwilą bardzo proszę o pobranie.

Oto link:


Z góry dzięki.

01.05.2008
22:04
smile
[2]

master53 [ Senator ]

Ładna chociaż ta tapeta ? :)

01.05.2008
22:07
smile
[3]

eMMeS [ Dwyane Wade ]

mi się podoba, ale o gustach się nie dyskutuje :P

01.05.2008
22:08
[4]

Arxel [ Legend ]

Prosty sposób na nabicie punktow znajdziesz w moim linku ^^

01.05.2008
22:09
[5]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

+1

Btw. chyba przestanę ściągać cokolwiek. Nie idzie odczytać tych kodów z RS.

01.05.2008
22:09
smile
[6]

beziko [ Senator ]

Niecierpię Rapidshare !! Nie wiem co w nim widzicie !!

01.05.2008
22:10
[7]

blazerx [ ]

A w środku trojan...

01.05.2008
22:11
smile
[8]

Łyczek [ Legend ]

Proszę :)

01.05.2008
22:12
[9]

eMMeS [ Dwyane Wade ]

Arxel - już to kiedyś robiłem, tylko pod nazwą przyspieszacz naszej-klasy, gdy ta miała problemy z serwerami i działała wiadomo jak :P


blazerx - żeby to jeden :D

edit:
master53 - nowego szczerze mówiąc nie widziałem, ale słyszałem że jakiś pogrzany... z kotkami i pieskami na literach czy jakoś tam

Dzięki za starania :)

01.05.2008
22:12
smile
[10]

master53 [ Senator ]

eMMeS --> Próbuje to ściągnąć, ale chyba bez lupy, albo Enigmy nie obejdzie. Ten nowy token jest po prostu beznadziejny.

01.05.2008
22:13
smile
[11]

Pan P. [ Generaďż˝ ]

Plus jeden ode mnie. Całkiem przyjemna tapetka.

01.05.2008
22:13
[12]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

ok, ale rozkmin to: O_O

01.05.2008
22:15
[13]

eMMeS [ Dwyane Wade ]

jamkgh_rev02 - kotki czy pieski?

TNLC jak kot

01.05.2008
22:15
[14]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

x4 kot

01.05.2008
22:16
smile
[15]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

[12] 'Patology power' !

Dobrze, że mam PREMIUM..

01.05.2008
22:18
[16]

Majcyk [ Pretorianin ]

Mnie tez kotki rozwalaja nie umiem ich rozszyfrowac.

01.05.2008
22:19
smile
[17]

Pan P. [ Generaďż˝ ]

Nie rozumiem tego jęczenia nad nowym tokenem na rapidzie. Proste toto jak drut przecież.
jamkgh_rev02 -->K5V4 w twoim linku i to widać na pierwszy rzut oka.

Odejdźcie trochę od monitorów i dajcie oczom odpocząć, wtedy bezproblemowo zaczniecie odróżniać kotka od pieska. :-)

01.05.2008
22:20
smile
[18]

Azerko [ bleee ]

do tego sie trzeba przyzwyczaić ja kiedys tez nie umialem a teraz hulam :P

01.05.2008
22:21
[19]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

mam premium wiec ci pomogę

01.05.2008
22:21
[20]

eMMeS [ Dwyane Wade ]

Pan P. - ja tam u niego nawet V nie widziałem o_O

01.05.2008
22:22
[21]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

eee, u mnie wyglada to tak -->


Pomóż, pobierz plik z rapidshare :) - jamkgh_rev02
01.05.2008
22:23
smile
[22]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Przecież ten obrazek się zmienia za każdym razem.

01.05.2008
22:27
smile
[23]

eMMeS [ Dwyane Wade ]

OR5C

01.05.2008
22:34
[24]

Pan P. [ Generaďż˝ ]

s1ntex -> Fakt. Następnym razem będę otwierał cztery zakładki z każdym jotpegiem, żeby sprawdzić czy przypadkiem nie jest za każdym razem inny. :-)

Nie zmienia to faktu, że zwierzątkowy token na rapidzie jest banalny. Bardziej upierdliwy był ten z losową czcionką każdej z liter/cyfr, bo nierzadko znaki na siebie nachodziły znacznie utrudniając odczytanie.

01.05.2008
22:53
smile
[25]

Jay_24 [ Centurion ]

A co powiedzie na taki token :)


Pomóż, pobierz plik z rapidshare :) - Jay_24
01.05.2008
22:54
[26]

Jay_24 [ Centurion ]

Albo taki :)


Pomóż, pobierz plik z rapidshare :) - Jay_24
01.05.2008
23:26
[27]

Sznapi [ Rashômon ]

Pobrałem.

02.05.2008
07:42
[28]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Widzę szykują się następne "kotki" ;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.