GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Linkin Park/Limp Bizkit

01.05.2008
21:17
[1]

M5M3 [ Pretorianin ]

Linkin Park/Limp Bizkit

Chciałbym się dowiedzieć jakie piosenki tych wykonawców najbardziej się wam podobają bo dla mnie to:
a) In The End- Linkin Park
b) Take a look Around ( Mission Imposible 2 )- Limp bizkit

01.05.2008
21:19
[2]

techi [ All Hail Lelouch! ]

2. Stuck;)

01.05.2008
21:26
smile
[3]

Selman [ Senator ]

Limp Bizkit - Eat You Alive
i
Linkin park points of authority

01.05.2008
21:29
[4]

Chacal [ Senator ]

a) zanim wyrosłem z LP było to chyba Papercut
b) Break Stuff

01.05.2008
21:40
smile
[5]

siurekm [ Strogler ]

a) Wszystkie ich piosenki
b) Większość piosenek

Tytułów nie chce mi się za bardzo wymieniać bo bardzo długa lista by sie zrobiła

01.05.2008
21:44
[6]

olenkaha [ Konsul ]

Limp Bizkit - Eat You Alive

Linkin Park- Faint

01.05.2008
21:53
[7]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Limp Bizkit - większość ich piosenek, ale szczególnie 'My Way', 'My Generation', 'Rollin' i 'Take A Look Around'

Linkin Park - też dużo, ale... 'In The End' było pierwsze i najlepsze :)

01.05.2008
22:03
[8]

rabitos [ Pretorianin ]

Z LB, to shot, don;t remember, forever i parę innych.
Z Lp, to może Papercut.

01.05.2008
22:10
[9]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

z LB "faith" i "re-arranged"

z LP pierwszy utwor jaki slyszalem... reszta byla taka sama wiec nie zapamietalem :D

01.05.2008
22:10
[10]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

LP - syf
LB - od biedy da się posłuchać, zdecydowanie lepiej niz LP

01.05.2008
22:29
[11]

m1a87z [ NDAKOTA ]

Limp Bizkit - Pollution
Linkin Park - In the end

01.05.2008
23:39
[12]

malyb89 [ Mistah Mały ]

LB - Nookie
LP - Points of Authority i Crawling

01.05.2008
23:42
smile
[13]

bodzio helikopter [ Konsul ]

Za dużo szatana w ich muzyce, więc nie wymienię.

02.05.2008
00:00
[14]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Limp Bizkit - Break Stuff, My Generation
Linkin Park - In The End, My December

02.05.2008
01:05
[15]

paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]

Limp Bizkit - wszystko jak leci (uwielbiam ten zespół)
Linkin Park - Session, 1st klosr z Reanimation

02.05.2008
10:23
[16]

K4B4N0s [ Generaďż˝ ]

Absolutnie zadna. Bida z nedza.

02.05.2008
10:25
[17]

djforever [ Senator ]

Niestety, jak wyżej. Te zespoły biedne są.

02.05.2008
10:30
smile
[18]

Samurai at dojo [ Konsul ]

Limp Bizkit - Behind Blue Eyes -
Linkin Park - Krwlng -

02.05.2008
10:36
[19]

czekers [ Turbojugend ]

LB - większość spoza Results May Vary, szczególnie Break Stuff, Boiler i My Generation
LP - już nie pamiętam

02.05.2008
10:48
[20]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

LP - QWERTY
LB - Pollution, Faith... większość z płyty Greatest Hitz.

02.05.2008
10:56
smile
[21]

sepultura fan [ Centurion ]

Żadna. SEPULTURA itp. polecam

02.05.2008
10:59
[22]

fredzio92 [ Hiro ]

Limp Bizkit - Eat You Alive
Linkin Park - In the end

02.05.2008
11:16
[23]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

LP - Numb
LB -Break Stuff

02.05.2008
11:18
[24]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

Linkin Park - Numb (genialne:D)
Limp Bizkit - Behind Blue Eyes

02.05.2008
13:23
[25]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Słabiutkie i nędzne zespoły. W tym całym nurcie "nu metalu" niewiele jest tego co do mnie przemawia. Może Deftones?
Ogólnie to nie jestem w stanie polecić żadnego utworu :>

[edit]
Chociaż podobał mi się kawałek "System" z płyty do filmu Queen Of The Damned, a zdaje się, że tam na wokalu udział się ten koleś z Linkin Park.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.