M5M3 [ Pretorianin ]
Linkin Park/Limp Bizkit
Chciałbym się dowiedzieć jakie piosenki tych wykonawców najbardziej się wam podobają bo dla mnie to:
a) In The End- Linkin Park
b) Take a look Around ( Mission Imposible 2 )- Limp bizkit
techi [ All Hail Lelouch! ]
2. Stuck;)

Selman [ Senator ]
Limp Bizkit - Eat You Alive
i
Linkin park points of authority
Chacal [ Senator ]
a) zanim wyrosłem z LP było to chyba Papercut
b) Break Stuff

siurekm [ Strogler ]
a) Wszystkie ich piosenki
b) Większość piosenek
Tytułów nie chce mi się za bardzo wymieniać bo bardzo długa lista by sie zrobiła
olenkaha [ Konsul ]
Limp Bizkit - Eat You Alive
Linkin Park- Faint
Cliffton [ Generaďż˝ ]
Limp Bizkit - większość ich piosenek, ale szczególnie 'My Way', 'My Generation', 'Rollin' i 'Take A Look Around'
Linkin Park - też dużo, ale... 'In The End' było pierwsze i najlepsze :)
rabitos [ Pretorianin ]
Z LB, to shot, don;t remember, forever i parę innych.
Z Lp, to może Papercut.
kaczmen [ GINOBILI!!! ]
z LB "faith" i "re-arranged"
z LP pierwszy utwor jaki slyszalem... reszta byla taka sama wiec nie zapamietalem :D
Stalker1 [ wkurzający typ ]
LP - syf
LB - od biedy da się posłuchać, zdecydowanie lepiej niz LP
m1a87z [ NDAKOTA ]
Limp Bizkit - Pollution
Linkin Park - In the end
malyb89 [ Mistah Mały ]
LB - Nookie
LP - Points of Authority i Crawling

bodzio helikopter [ Konsul ]
Za dużo szatana w ich muzyce, więc nie wymienię.
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
Limp Bizkit - Break Stuff, My Generation
Linkin Park - In The End, My December
paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]
Limp Bizkit - wszystko jak leci (uwielbiam ten zespół)
Linkin Park - Session, 1st klosr z Reanimation
K4B4N0s [ Generaďż˝ ]
Absolutnie zadna. Bida z nedza.
djforever [ Senator ]
Niestety, jak wyżej. Te zespoły biedne są.

Samurai at dojo [ Konsul ]
Limp Bizkit - Behind Blue Eyes -
Linkin Park - Krwlng -
czekers [ Turbojugend ]
LB - większość spoza Results May Vary, szczególnie Break Stuff, Boiler i My Generation
LP - już nie pamiętam
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
LP - QWERTY
LB - Pollution, Faith... większość z płyty Greatest Hitz.

sepultura fan [ Centurion ]
Żadna. SEPULTURA itp. polecam
fredzio92 [ Hiro ]
Limp Bizkit - Eat You Alive
Linkin Park - In the end
Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
LP - Numb
LB -Break Stuff
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
Linkin Park - Numb (genialne:D)
Limp Bizkit - Behind Blue Eyes
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Słabiutkie i nędzne zespoły. W tym całym nurcie "nu metalu" niewiele jest tego co do mnie przemawia. Może Deftones?
Ogólnie to nie jestem w stanie polecić żadnego utworu :>
[edit]
Chociaż podobał mi się kawałek "System" z płyty do filmu Queen Of The Damned, a zdaje się, że tam na wokalu udział się ten koleś z Linkin Park.