GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosze o klik na gladiatus :)

01.05.2008
21:04
smile
[1]

BuBaZ [ Pretorianin ]

Prosze o klik na gladiatus :)

wiem że nie lubicie za bardzo tego typu wątków ale bardzo proszę o klik na



będę wdzięczny

02.05.2008
07:49
[2]

BuBaZ [ Pretorianin ]

upik

02.05.2008
07:55
smile
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Zostałeś zaatakowany podstępnie przez shynsis. Ukradł on ci 3 złota. Co zamierzasz z tym zrobić.

Nic.

02.05.2008
08:28
smile
[4]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

Zostałeś zaatakowany podstępnie przez shynsis. Ukradł on ci 1 złota. Co zamierzasz z tym zrobić.

jeszcze zobaczysz.... dorwe Cie w jakimś ciemnym zaułku.....

02.05.2008
08:30
smile
[5]

blazerx [ ]

Ała!

Bang!Zostałeś zaatakowany podstępnie przez shynsis. Ukradł on ci 10 złota. Co zamierzasz z tym zrobić.


02.05.2008
08:34
[6]

Kasha_Krk [ Konsul ]

Ała!

Bang!Zostałeś zaatakowany podstępnie przez shynsis. Ukradł on ci 2 złota. Co zamierzasz z tym zrobić.

:)

02.05.2008
08:37
[7]

alcheemik [ Legionista ]

tak sobie mi sie podoba :P

02.05.2008
10:30
[8]

BuBaZ [ Pretorianin ]

up ;p

02.05.2008
10:51
[9]

Selman [ Senator ]

klik

02.05.2008
10:52
smile
[10]

fredzio92 [ Hiro ]

Zostałeś już dziś napadnięty i tym razem zostaniesz oszczędzony.

02.05.2008
11:20
[11]

Danielch [ Pretorianin ]

Jesteś już silnym gladiatorem i nie możesz zostać napadnięty!

02.05.2008
11:33
[12]

huba-uba [ Konsul ]

Zostałeś zaatakowany podstępnie przez shynsis. Ukradł on ci 5 złota. Co zamierzasz z tym zrobić.

02.05.2008
12:40
[13]

mirencjum [ operator kursora ]

Zostałeś już dziś napadnięty i tym razem zostaniesz oszczędzony

03.05.2008
11:03
[14]

BuBaZ [ Pretorianin ]

upsik ;P

03.05.2008
11:10
smile
[15]

JaSiEk1996 [ Konsul ]

Zostałeś zaatakowany podstępnie przez shynsis. Ukradł on ci 4 złota. Co zamierzasz z tym zrobić.

03.05.2008
11:12
[16]

Mofis [ Dark Dragon ]

Zostałeś już dziś napadnięty i tym razem zostaniesz oszczędzony

03.05.2008
11:14
smile
[17]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Zła kategoria. :)

03.05.2008
11:53
[18]

abdul11 [ Legionista ]

klik+
ja też chce


Prosze o klik na gladiatus :) - abdul11
03.05.2008
11:54
[19]

Antemos [ Pretorianin ]

Zostałeś już dziś napadnięty i tym razem zostaniesz oszczędzony.

Uff..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.