
kusiak11 [ Konsul ]
Wrocław 2008 Guitar City
W dniu 1.05.2008 na rynku we Wrocławiu został pobity kolejny (nasz) rekord świata we wsóplnym graniu piosenki pt. "Hey Joe".
Było nas łącznie 1925 osób. Jest to o 44 osoby wiecej niż w zeszłym roku ale przeszkodziła nam w tym pogoda.
Bądżmy z siebie dumni ^^
Lista uczestników:
1.kusiak11