GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wrocław 2008 Guitar City

01.05.2008
18:28
smile
[1]

kusiak11 [ Konsul ]

Wrocław 2008 Guitar City

W dniu 1.05.2008 na rynku we Wrocławiu został pobity kolejny (nasz) rekord świata we wsóplnym graniu piosenki pt. "Hey Joe".
Było nas łącznie 1925 osób. Jest to o 44 osoby wiecej niż w zeszłym roku ale przeszkodziła nam w tym pogoda.

Bądżmy z siebie dumni ^^

Lista uczestników:
1.kusiak11

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.