
maczo16 [ Pretorianin ]
Program...
Siemka znasz ktoś jakiś dobry darmowy program do przeróbki zdjęć???
ON Line [ sHiFtY ]
PhotoShop.
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
ON Line >>> Nawet gdy zasysałeś z torrenta tego swojego "darmowego" Photoshopa, to nie dostałeś go "za darmo"...
maczo16 >>> GIMP.
maczo16 [ Pretorianin ]
Mówiłem ze darmowy program...PhotoShopa można ściągnąć ale to jest wersja testowa na 30 dni..
A GIMP jest dla mnie za trudny w obsłudze...
maczo16 [ Pretorianin ]
A dobra skoro nie macie dla mnie innych programów to ściągnę sobie Paint.NET
Reavek [ Tukan ]
maczo16 - to może prosty irfanview ?
o właśnie albo Picasa :D
dj_janasek [ Cesarz ]
Darmowy ???, może GIMP ?????
BuBaZ [ Pretorianin ]
picasa
paint (xD)
EDIT
ja mam paint.net i nawet polecam, ale wszystko po angielsku

Zabójca13 [ ICE ]
Corel paint shop pro X. Jezeli tego nie bedziesz umial obsluzyc to zadnego nie bedziesz wstanie ( no poza paintem.