GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program...

01.05.2008
18:23
smile
[1]

maczo16 [ Pretorianin ]

Program...

Siemka znasz ktoś jakiś dobry darmowy program do przeróbki zdjęć???

01.05.2008
18:23
[2]

ON Line [ sHiFtY ]

PhotoShop.

01.05.2008
18:33
[3]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

ON Line >>> Nawet gdy zasysałeś z torrenta tego swojego "darmowego" Photoshopa, to nie dostałeś go "za darmo"...

maczo16 >>> GIMP.

01.05.2008
18:41
[4]

maczo16 [ Pretorianin ]

Mówiłem ze darmowy program...PhotoShopa można ściągnąć ale to jest wersja testowa na 30 dni..
A GIMP jest dla mnie za trudny w obsłudze...

01.05.2008
18:42
[5]

maczo16 [ Pretorianin ]

A dobra skoro nie macie dla mnie innych programów to ściągnę sobie Paint.NET

01.05.2008
18:42
[6]

Reavek [ Tukan ]

maczo16 - to może prosty irfanview ?



o właśnie albo Picasa :D

01.05.2008
18:43
[7]

dj_janasek [ Cesarz ]

Darmowy ???, może GIMP ?????

01.05.2008
18:43
[8]

BuBaZ [ Pretorianin ]

picasa

paint (xD)

EDIT

ja mam paint.net i nawet polecam, ale wszystko po angielsku

01.05.2008
18:47
smile
[9]

Zabójca13 [ ICE ]

Corel paint shop pro X. Jezeli tego nie bedziesz umial obsluzyc to zadnego nie bedziesz wstanie ( no poza paintem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.