ON Line [ sHiFtY ]
Gry na 2-óch (Sportowe itp.)
Witam mam pytanie czy znacie jakies gierki, najlepiej sportowe, a dokladniej Pilka nozna w ktora mozna grac na 2 tzn 1 v 1 ze 1 na klawiaturze a 2 na Padzie? Chce jakas fajna gierke z dobra grafika, ale nie chodzi mi o Fife czy moze Pes6, 8 itd. Macie jakies inne? Jesli tak to podajcie chociaz tytuly. :)
Dzieki z gory.

ON Line [ sHiFtY ]
łup

Valem [ Generaďż˝ ]
UEFA Champions League 2006-2007
UEFA Euro 2008
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
FIFA i PES to podstawa. Jedyną alternatywą jest nowiutka UEFA Euro 2008
ON Line [ sHiFtY ]
ale czy jest mozliwosc grania na 2-óch w demo? w UEFA Euro 2008??
Valem [ Generaďż˝ ]
raczej tak
ON Line [ sHiFtY ]
up
raczej tak czyli ? musze byc pewny.!
a macie jeszcze jakies inne gry? nie zwiazane z sportem ale innymi rodzajami? chodzi mi zeby mozna bylo sterowac padem, np. jakas gre co lata sie samolotem :D to jest przyklad chociaz taka tez moglaby byc :)