GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry na 2-óch (Sportowe itp.)

01.05.2008
18:15
[1]

ON Line [ sHiFtY ]

Gry na 2-óch (Sportowe itp.)

Witam mam pytanie czy znacie jakies gierki, najlepiej sportowe, a dokladniej Pilka nozna w ktora mozna grac na 2 tzn 1 v 1 ze 1 na klawiaturze a 2 na Padzie? Chce jakas fajna gierke z dobra grafika, ale nie chodzi mi o Fife czy moze Pes6, 8 itd. Macie jakies inne? Jesli tak to podajcie chociaz tytuly. :)

Dzieki z gory.

01.05.2008
18:22
smile
[2]

ON Line [ sHiFtY ]

łup

01.05.2008
18:50
smile
[3]

Valem [ Generaďż˝ ]

UEFA Champions League 2006-2007
UEFA Euro 2008

01.05.2008
18:58
[4]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

FIFA i PES to podstawa. Jedyną alternatywą jest nowiutka UEFA Euro 2008

01.05.2008
19:14
[5]

ON Line [ sHiFtY ]

ale czy jest mozliwosc grania na 2-óch w demo? w UEFA Euro 2008??

01.05.2008
21:23
[6]

Valem [ Generaďż˝ ]

raczej tak

04.05.2008
13:35
[7]

ON Line [ sHiFtY ]

up

raczej tak czyli ? musze byc pewny.!

a macie jeszcze jakies inne gry? nie zwiazane z sportem ale innymi rodzajami? chodzi mi zeby mozna bylo sterowac padem, np. jakas gre co lata sie samolotem :D to jest przyklad chociaz taka tez moglaby byc :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.