FeNoMeN [ Pretorianin ]
temperatura karty graficznej
witam ma karte radka hd2600xt 256ddr3, patrze w ati control panel to karta ma 50 stopni podczas pracy w windowsie - czy to dobra temperatura czy za wysoka ?
sekret_mnicha [ fsm ]
Dobra. Nic się nie stanie. Na x1300xt miałem 65 w spoczynku, więc absolutnie się nie obawiaj.
cfs09 [ Konsul ]
50 stopni? Optymalnie.
Dycu [ zbanowany QQuel ]
50 stopni? Wystarczająca - problemy zaczynają się gdy ma ponad 100 stopni. Wtedy możesz zacząć się martwić.
Póki nic się nie dzieje to się nie przejmuj, komputer w większości sam radzi sobie z temperaturą osprzętu - martw się tym jak zacznie Ci się wieszać/zwalniać/resetować.
FeNoMeN [ Pretorianin ]
ok dzięki panowie