GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

temperatura karty graficznej

01.05.2008
16:33
[1]

FeNoMeN [ Pretorianin ]

temperatura karty graficznej

witam ma karte radka hd2600xt 256ddr3, patrze w ati control panel to karta ma 50 stopni podczas pracy w windowsie - czy to dobra temperatura czy za wysoka ?

01.05.2008
16:35
[2]

sekret_mnicha [ fsm ]

Dobra. Nic się nie stanie. Na x1300xt miałem 65 w spoczynku, więc absolutnie się nie obawiaj.

01.05.2008
16:35
[3]

cfs09 [ Konsul ]

50 stopni? Optymalnie.

01.05.2008
16:35
[4]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

50 stopni? Wystarczająca - problemy zaczynają się gdy ma ponad 100 stopni. Wtedy możesz zacząć się martwić.

Póki nic się nie dzieje to się nie przejmuj, komputer w większości sam radzi sobie z temperaturą osprzętu - martw się tym jak zacznie Ci się wieszać/zwalniać/resetować.

01.05.2008
16:55
[5]

FeNoMeN [ Pretorianin ]

ok dzięki panowie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.